zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.02.2014 - 14:30
Mario de Janeiro: odskočím si ke tvým básním
a pak hajdy na rozhlednu tam si sednu, porozhlédnu na chvíli se tiše zasním opatrně slezu dolů škoda, že tu nejsme spolu... |
14.02.2014 - 12:01
la loba: ST...kdo skočí ten letí-aspoň chvíli
|
14.02.2014 - 11:06
Květka Š.: hop,hop...ST))
|
14.02.2014 - 10:18
enigman: doskočil jsem...4,50...
|
14.02.2014 - 09:26
Kajuta: tiché ST...
|
14.02.2014 - 09:19
vavaoko: Dám ST. Ne, že bych šetřil slovy. Někdy mi prostě chybí.
|
14.02.2014 - 08:31
HANKA: ST dávám.:-)
|
14.02.2014 - 06:48
drsnosrstej kokršpaněl: panejo, tohle má teda zatracenou šťávu
|
13.02.2014 - 22:40
básněnka: Dívám se často na verše domu...a Anděl posmutněle kývá k tomu u Anděla...a není to jen pinožení, co mu pohled mění
|
13.02.2014 - 21:56
krizekkk: Myšlenky se slovy těžko posouvají od břehu ke břehu. Plýtvejme jimi. ST
|
13.02.2014 - 21:50
zenge: ouplně STačí;-)
|
13.02.2014 - 21:45
matousekKkrejca: řekl jsem si, že na tvé básně nebudu zbytečně plýtvat slovy, budu psát jen ST - od příště
|
13.02.2014 - 21:42
Guanti Rosi: Ach ty Nusle a všechna podobná, lákavá místa. Tak ráda bych si taky skočila. Jenže na bungee jumping jsem srab, a na sebevraždu životní optimista. Vždyť motýli má i absolutní noc. ST :O)
|
13.02.2014 - 21:03
zaba.zuzla: A mně se líbí nejvíc 4ka :-)))
|
13.02.2014 - 19:21
krizekkk: ST
|
13.02.2014 - 18:24
Lilith: Parádní pohodička... :-)
ST* |
13.02.2014 - 17:44
Guanti Rosi: Prostě gurmán života s diplomem od Amora. ST :O)
|
13.02.2014 - 17:42
Holis: ST!!!
|
13.02.2014 - 17:40
Holis: ST!!!
|
13.02.2014 - 17:40
Holis: ST!!!
|


