zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11493 / 21585
Komentáře k dílům uživatele :
14.02.2014 - 14:30
Mario de Janeiro: odskočím si ke tvým básním
a pak hajdy na rozhlednu
tam si sednu, porozhlédnu
na chvíli se tiše zasním
opatrně slezu dolů
škoda, že tu nejsme spolu...
14.02.2014 - 12:01
la loba: ST...kdo skočí ten letí-aspoň chvíli
14.02.2014 - 11:06
Květka Š.: hop,hop...ST))
14.02.2014 - 10:18
enigman: doskočil jsem...4,50...
14.02.2014 - 09:26
Kajuta: tiché ST...
14.02.2014 - 09:19
vavaoko: Dám ST. Ne, že bych šetřil slovy. Někdy mi prostě chybí.
14.02.2014 - 08:31
HANKA: ST dávám.:-)
14.02.2014 - 06:48
drsnosrstej kokršpaněl: panejo, tohle má teda zatracenou šťávu
13.02.2014 - 22:40
básněnka: Dívám se často na verše domu...a Anděl posmutněle kývá k tomu u Anděla...a není to jen pinožení, co mu pohled mění
13.02.2014 - 21:56
krizekkk: Myšlenky se slovy těžko posouvají od břehu ke břehu. Plýtvejme jimi. ST
13.02.2014 - 21:50
zenge: ouplně STačí;-)
13.02.2014 - 21:45
matousekKkrejca: řekl jsem si, že na tvé básně nebudu zbytečně plýtvat slovy, budu psát jen ST - od příště
13.02.2014 - 21:42
Guanti Rosi: Ach ty Nusle a všechna podobná, lákavá místa. Tak ráda bych si taky skočila. Jenže na bungee jumping jsem srab, a na sebevraždu životní optimista. Vždyť motýli má i absolutní noc. ST :O)
13.02.2014 - 21:03
zaba.zuzla: A mně se líbí nejvíc 4ka :-)))
13.02.2014 - 19:21
13.02.2014 - 18:24
Lilith: Parádní pohodička... :-)
ST*
13.02.2014 - 17:44
Guanti Rosi: Prostě gurmán života s diplomem od Amora. ST :O)
13.02.2014 - 17:42
Holis: ST!!!
13.02.2014 - 17:40
Holis: ST!!!
13.02.2014 - 17:40
Holis: ST!!!
1 ... 660|661|662|663|664|665|666|667|668 ... 1080

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku