zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.02.2014 - 12:48
HANKA: Taky dávám ST.
|
13.02.2014 - 11:32
Květka Š.: s motivem Amorů...kam jinam,nahoru...ST))
|
13.02.2014 - 10:38
Kajuta: díky za moc fajn relax ^^
|
13.02.2014 - 09:52
vavaoko: Krása. ST
|
13.02.2014 - 08:32
Špáďa: Hádanka:
Jak (s)prosté!: Vícekrát vyřkneš ji smrdlavě, až po sté... zní pravda z ní ti na hlavě. |
13.02.2014 - 07:49
svetlana astachova: ST. Dnes mám chmurné ráno. Ale jinak se také stále zamilovávám....a vstávám z kolen...Mooc pěkná.
|
13.02.2014 - 06:29
básněnka: Až budu zase příst, košili dám ti, buď si jist a na ní budou moje slova...taková pohodová;-)
|
12.02.2014 - 23:17
zelená víla: no jooo tomu se říká pohodička... tak takovou mám taky nejraději :)
|
12.02.2014 - 22:51
matousekKkrejca: za rána kávová a vůbec za celou báseň ST
|
12.02.2014 - 17:58
severanka: ...ST
|
12.02.2014 - 17:55
severanka: ....láska umí mít mnoho tváří!
ST |
12.02.2014 - 17:08
|
12.02.2014 - 14:24
Psavec: Povedené, ST.
|
12.02.2014 - 14:23
Psavec: V Zanzibaru jsem nebyl, ale v baru dost často. (dříve)
ST. |
12.02.2014 - 14:21
Psavec: Bezva, ST.
|
12.02.2014 - 14:20
Psavec: Pan Láska neměl rád Valentýna a není sám, ST.
|
12.02.2014 - 11:46
enigman: hořela když jsem si k ní lehal...
|
12.02.2014 - 09:38
vavaoko: Mám jen ST
|
12.02.2014 - 09:04
HANKA: Zážitek po přečtení všech.ST
|
12.02.2014 - 07:56
enigman: zakouřil jsem vodnici...a políbil ústřici...
|


