zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.02.2014 - 09:11
vavaoko: ST
|
20.02.2014 - 01:27
Špáďa: Rozduněné!
|
20.02.2014 - 01:17
Psavec: Za ST!
|
19.02.2014 - 21:54
Dota Slunská: okna jarem opilá
taky by se mi líbila |
19.02.2014 - 21:53
Milena: Krásné, nezbývá než přát: "Ať se splní"
|
19.02.2014 - 20:04
matousekKkrejca: ST !!!!!!
|
19.02.2014 - 19:50
krizekkk: ST. ,)
|
19.02.2014 - 19:09
Lilith: šťastné stáří mezi nebem, borem a pupeny... co víc si přát... ;-)
ST |
19.02.2014 - 19:06
Veru: Vodku z okeny ... na toto recept jeste ve sbirce nemam :-)
|
19.02.2014 - 17:34
zenge: to Špáďa: To víš , že budu ;-)
|
19.02.2014 - 12:12
Špáďa: Super mix!
|
18.02.2014 - 22:36
Špáďa: Ou, dílo to rušný!
|
18.02.2014 - 21:39
Dota Slunská: ježkovy zraky, tady je to dneska pestrý
|
18.02.2014 - 10:34
Hazentla: já jsem chtěla napsat vtipný komentář, ale nic vtipného mne nenapadá :)
|
18.02.2014 - 09:51
HANKA: Hezká,úsměv na tváři jsem při měla.ST.
|
18.02.2014 - 09:48
vavaoko: Pobavils mne. ST
|
18.02.2014 - 09:31
Květka Š.: Máš fakt dobrý sbírky....sbírej dál...ST))
|
18.02.2014 - 09:25
enigman: sem slyšel že teď schválili počet sirek v krabičce z 36 na 32...
|
17.02.2014 - 20:43
Lilith: To zas byla cesta... ;-)
ST |
17.02.2014 - 19:52
matousekKkrejca: neplýtvám zbytečně slovy ST
|


