zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21577
Komentáře k dílům uživatele :
13.12.2014 - 09:56
Lota: .
aby člověk poznal
co je to láska k vlasti
měl by okusit svět
.
13.12.2014 - 09:51
vavaoko: Skvěle. ST
13.12.2014 - 09:41
vavaoko: Adam. Žebro. Eva. Jablko. Kain a Abel. A jak to bylo dál?
Kde se vzali ti ostatní lidé? Povídej. Přeháněj. Hihi.
Máš ST
12.12.2014 - 21:19
zvířenka: Je to absentující X ono darované žebro?
A aby je měl Adam znovu párové, tak si ještě jedno jeho žebírko uvařili na polívku. Adamova chromozomatická reprodukční rovnováha sice byla narušena,ale po té posilňující polévce se vše vyrovnalo. A dál už rači nic.
;-)
12.12.2014 - 20:27
básněnka: mám den štědrej rád
dochází mi ponožky
zb

todle mne dostalo:-)
neboť je taky dávám..cha cha
12.12.2014 - 18:43
básněnka: a ryba na souši Adama pokouší...

má padla...
12.12.2014 - 18:10
obaleč jabloňový: Zajímavé informace:-)
ST
12.12.2014 - 18:09
Květka Š.: nechceš ručně pletený?.Sice se trhají ale hřeji...ST..:-)
12.12.2014 - 17:28
Špáďa: Ona i vlci všiví jedi chromozom orchidejí. Víš víc? Lvi ano... Ave!
12.12.2014 - 16:11
obaleč jabloňový: Milovala jsem ho, dřív ... a pírko orebice je vzácné...
ST
12.12.2014 - 16:09
Kajuta: tiché ST...
12.12.2014 - 13:29
Dota Slunská: St za každou i za dovětek :)
12.12.2014 - 10:16
vavaoko: Líbí - ST
12.12.2014 - 03:03
divoženka1: :-)vánoční
noční
ční
ST
11.12.2014 - 21:25
jitka.svobodova: zajímavé a pěkné rozjímání....ST
11.12.2014 - 20:27
Lota: .
úsměv
i tak trochu trpké
vánoční rozjímání
.
11.12.2014 - 20:12
Kapka: Souhlasím s Lotou, ST
11.12.2014 - 20:09
Kapka: Bezva, ST
11.12.2014 - 12:59
pa100r: Špáďa: Beru na vědomí... Kebo botan mi zahazím na to bobek... máš pravdu: komu se to nelíbí je zakyslý tupec.
11.12.2014 - 08:46
Lilith: Kaktusové ST :-)
Skvělé!
1 ... 509|510|511|512|513|514|515|516|517 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku