zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21577
Komentáře k dílům uživatele :
09.12.2014 - 00:15
Psavec: Skvělá, ST.
09.12.2014 - 00:14
Psavec: Líbí se mi, ST.
09.12.2014 - 00:13
Psavec: ST.
08.12.2014 - 22:29
Kapka: Ta je (zase) KRÁSNÁ! ST
08.12.2014 - 21:18
Lilith: Stručně: mám jen ST ;-)
08.12.2014 - 21:08
básněnka: zenge:
a důrazně jsi protestoval
za betlém se schoval
v salaši bečely ovce

pro malý robátko

ještě, že ten právě narozený chlapec
měl tak moudré oči...
08.12.2014 - 21:04
Lota: .
tak tu nebudu rušit dialog
hajdom hajdom tydlidom
půjdu raděj dom
.
(:-ó

.
08.12.2014 - 20:58
zenge: básněnka: Důrazně protestuji, aby komentáře
byly lepší básně mé;-) bééé
08.12.2014 - 20:55
básněnka: vzals mne do zimy
do závějí

a tichem zní
co mám nejraději
tak lásko vezmi rukavice
natrhej jabka
pro zimu

ustrnu bez stínu
ve vločky měním mráz
já líbám ústa na ústa
a rudou kreslím na obraz

po kouscích zuby měří
i okna už jsou po večeři...
08.12.2014 - 10:16
pa100r: Hugo a Koš jsou trošičku slabší, ale jako celek je to bez diskuze na tip
08.12.2014 - 07:13
obaleč jabloňový: Krásné:-)
ST
08.12.2014 - 07:02
07.12.2014 - 23:42
zvířenka: Na smrt se neumírá.

Kormutlivě odvážné.
Díky za ně mnohokrát.
07.12.2014 - 23:42
07.12.2014 - 19:37
Mario de Janeiro: Básně pěkné (ST!)
Smrt nestojí za řeč
Jako bys psal báseň
na zvadlýho ptáka...
07.12.2014 - 19:33
Mario de Janeiro: Já prožil dětství se svým vzorem
zkrvaveným monitorem
pubertu zas s pornochórem
ruku chladil na fejsbúku
teď prohlížím Aukra stránky
jestli nemaj mrtvý schránky
který někdo ukrad vdově
z její skříňky na hřbitově...
07.12.2014 - 18:41
libour: :-) ST
07.12.2014 - 17:20
Lilith: Někdy ani umřít není lehké ...
ST
07.12.2014 - 17:20
Kajuta: ST rulez... :)
07.12.2014 - 15:59
Kajuta: skvěle ST
1 ... 511|512|513|514|515|516|517|518|519 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku