zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.12.2014 - 00:15
Psavec: Skvělá, ST.
|
09.12.2014 - 00:14
Psavec: Líbí se mi, ST.
|
09.12.2014 - 00:13
Psavec: ST.
|
08.12.2014 - 22:29
Kapka: Ta je (zase) KRÁSNÁ! ST
|
08.12.2014 - 21:18
Lilith: Stručně: mám jen ST ;-)
|
08.12.2014 - 21:08
básněnka: zenge:
a důrazně jsi protestoval za betlém se schoval v salaši bečely ovce pro malý robátko ještě, že ten právě narozený chlapec měl tak moudré oči... |
08.12.2014 - 21:04
|
08.12.2014 - 20:58
zenge: básněnka: Důrazně protestuji, aby komentáře
byly lepší básně mé;-) bééé |
08.12.2014 - 20:55
básněnka: vzals mne do zimy
do závějí a tichem zní co mám nejraději tak lásko vezmi rukavice natrhej jabka pro zimu ustrnu bez stínu ve vločky měním mráz já líbám ústa na ústa a rudou kreslím na obraz po kouscích zuby měří i okna už jsou po večeři... |
08.12.2014 - 10:16
pa100r: Hugo a Koš jsou trošičku slabší, ale jako celek je to bez diskuze na tip
|
08.12.2014 - 07:13
obaleč jabloňový: Krásné:-)
ST |
08.12.2014 - 07:02
obaleč jabloňový: ST:-)
|
07.12.2014 - 23:42
|
07.12.2014 - 23:42
Květka Š.: ST))
|
07.12.2014 - 19:37
|
07.12.2014 - 19:33
Mario de Janeiro: Já prožil dětství se svým vzorem
zkrvaveným monitorem pubertu zas s pornochórem ruku chladil na fejsbúku teď prohlížím Aukra stránky jestli nemaj mrtvý schránky který někdo ukrad vdově z její skříňky na hřbitově... |
07.12.2014 - 18:41
libour: :-) ST
|
07.12.2014 - 17:20
Lilith: Někdy ani umřít není lehké ...
ST |
07.12.2014 - 17:20
Kajuta: ST rulez... :)
|
07.12.2014 - 15:59
Kajuta: skvěle ST
|


