zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21577
Komentáře k dílům uživatele :
11.12.2014 - 02:06
Špáďa: Máme šok z Koše! Mám
jej
aj já.
11.12.2014 - 00:36
Špáďa: Neprotestuj brachu! To je přeci krása vzájemně pozitivního působení, takže nakonec vychází, že 1 + 1 = 3! A někdy ještě víc!
11.12.2014 - 00:24
Špáďa: Žít — o, maso, samotíž.

(Komu se nelíbí Hugo či Koš, nejspíš nemá ještě dost pestrého odžito či žil se zavřenýma očima, případně — v lepším případě — už mnohé zapomněl... ;-)

Co min sítě motaj!, a to mě tísní moc.
Co, nás? Rty trap v party, trsá noc.

Meč a panelák, ope, nepokálen Apačem.

Jar fakani nakafraj.
(Jarka tam, hm, hmatá kraj.)
10.12.2014 - 22:17
zvířenka: V podloubí u Besídky zdarma dávaj
El perro caliente /s kečupem navíc k tomu!/
špičatým kloboukem kolemjdoucím mávaj
navštivte naše Mexiko plné renesančních dómů!
;-)
Náš kapitán je děsnej pes, má plný kapcy Es.
10.12.2014 - 20:45
básněnka: dám si kaktusovej kvítek za ňadra
píchá hlupák
a já pořád Peyotl
a ona to koňadra
10.12.2014 - 17:56
Kapka: ST
10.12.2014 - 11:02
vavaoko: Skvěle. ST
10.12.2014 - 09:40
Květka Š.: těpéro...ST....:-)
10.12.2014 - 08:24
obaleč jabloňový: Hned je mi tepleji, díky:-)
ST
09.12.2014 - 23:10
Špáďa: Tvé moudré gnómy
nakonec
září tu jak vznosné dómy
a to je vzácná věc.
09.12.2014 - 22:55
Lota: .
no, a pak nemám psát chválu
vždycky překvapíš
vždycky !!!
.
09.12.2014 - 22:49
René Vulkán: švih jako éro
lehkost jako sombréro
09.12.2014 - 17:52
09.12.2014 - 17:12
Kajuta: tichá noc...
tiché ST :)
09.12.2014 - 12:05
Květka Š.: ST...a promiň...(st i básněnce)...:-)
09.12.2014 - 09:40
vavaoko: Je to šumné. I ta Praha.
Umíš spoustu krásných cest.
O cestách i o lidičkách.
Rád se zase nechám vést.
Mám jen ST
09.12.2014 - 08:21
Magica: S těma komentářema dohromady je to skvělé. Až je mi Zengeho líto, co dělat, když se do toho básněnka opře.:-) Tak malá náplast...ST
09.12.2014 - 06:48
obaleč jabloňový: Krásné...
ST
09.12.2014 - 01:43
Špáďa: E, za salaší do rytmu šum ty rodíš à la saze.
09.12.2014 - 01:32
Špáďa: Za horizonty, kde hory s ionty
v ozónu písně šumí,
za fonty z fronty či fronty s fonty,
až ho rys, on, ty...
na rudi hrudi ztlumí...

...dávám eSTé letos šesté.
1 ... 510|511|512|513|514|515|516|517|518 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku