zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21577
Komentáře k dílům uživatele :
04.12.2014 - 17:14
krizekkk: dva body
04.12.2014 - 16:51
básněnka: nejkřehčí z nádob
je duše
zb


máš pravdu zb
ten její džbánek je bílej svatostánek
i když se mordyje
tak snadno poláme a taky rozbije
b.
04.12.2014 - 16:35
Kajuta: tiché ST...
04.12.2014 - 16:31
04.12.2014 - 12:19
04.12.2014 - 12:03
Špáďa: Nejkřehčí, přestože (možná) nehmotná,
i když je štěstím těhotná.
        (Nečekaný blesk
        setře duše lesk.)

Však duše krutým žalem jatá
dovede více být houževnatá...
        (Je to jak odolnost proti jedu.
         Jinak to vysvětlit nedovedu.)
04.12.2014 - 11:26
libour: ST
04.12.2014 - 09:28
vavaoko: Nám to neva. My to vydr.
ST
04.12.2014 - 09:24
Lota: .
křehkoST však dokáže i vydržet leccos
.
04.12.2014 - 09:06
enigman: melancholii na rozdíl od krásy člověk nepodlehne...
03.12.2014 - 23:16
zvířenka: Tklivě plave mi sklivec.
Ojíněné ST.
03.12.2014 - 21:47
René Vulkán: naturální, ty mím rád
03.12.2014 - 21:46
René Vulkán: Stromy zatěžkané,
jak moje duše Taškentská

vždyť to neva
Taškent je město chleba

tělo se chlebem nasytí
něco přepustí duši
a ta pěkně přibrala
a zase jí to sluší
03.12.2014 - 00:23
sailorr: šikovně nalejnované hříště, kde každý přešlap smrdí ;)

a.j.
02.12.2014 - 16:20
krizekkk: Z H bič... ,)
02.12.2014 - 16:16
Verena: Božíčku, tak tomu říkám "smrduté básnění" :-D
02.12.2014 - 11:57
Květka Š.: ST...a bez řečí...
02.12.2014 - 08:57
J.F.Julián: dobré!
st
02.12.2014 - 08:46
vavaoko: I o hovně se dá krásně psát. Někdy to ani nezní neslušně. Jako od tebe. ST
02.12.2014 - 07:47
E.T.Jane: Je a přesto není to o "h...u" :) To se mi na tom líbí - že si i v tom h... najdu myšlenku. Super **
1 ... 513|514|515|516|517|518|519|520|521 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku