zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.12.2014 - 17:14
krizekkk: dva body
|
04.12.2014 - 16:51
básněnka: nejkřehčí z nádob
je duše zb máš pravdu zb ten její džbánek je bílej svatostánek i když se mordyje tak snadno poláme a taky rozbije b. |
04.12.2014 - 16:35
Kajuta: tiché ST...
|
04.12.2014 - 16:31
obaleč jabloňový: ST.
|
04.12.2014 - 12:19
Květka Š.: ST...
|
04.12.2014 - 12:03
Špáďa: Nejkřehčí, přestože (možná) nehmotná,
i když je štěstím těhotná. (Nečekaný blesk setře duše lesk.) Však duše krutým žalem jatá dovede více být houževnatá... (Je to jak odolnost proti jedu. Jinak to vysvětlit nedovedu.) |
04.12.2014 - 11:26
libour: ST
|
04.12.2014 - 09:28
vavaoko: Nám to neva. My to vydr.
ST |
04.12.2014 - 09:24
|
04.12.2014 - 09:06
enigman: melancholii na rozdíl od krásy člověk nepodlehne...
|
03.12.2014 - 23:16
zvířenka: Tklivě plave mi sklivec.
Ojíněné ST. |
03.12.2014 - 21:47
René Vulkán: naturální, ty mím rád
|
03.12.2014 - 21:46
René Vulkán: Stromy zatěžkané,
jak moje duše Taškentská vždyť to neva Taškent je město chleba tělo se chlebem nasytí něco přepustí duši a ta pěkně přibrala a zase jí to sluší |
03.12.2014 - 00:23
|
02.12.2014 - 16:20
krizekkk: Z H bič... ,)
|
02.12.2014 - 16:16
Verena: Božíčku, tak tomu říkám "smrduté básnění" :-D
|
02.12.2014 - 11:57
Květka Š.: ST...a bez řečí...
|
02.12.2014 - 08:57
J.F.Julián: dobré!
st |
02.12.2014 - 08:46
vavaoko: I o hovně se dá krásně psát. Někdy to ani nezní neslušně. Jako od tebe. ST
|
02.12.2014 - 07:47
E.T.Jane: Je a přesto není to o "h...u" :) To se mi na tom líbí - že si i v tom h... najdu myšlenku. Super **
|


