zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21577
Komentáře k dílům uživatele :
07.12.2014 - 13:11
Lilith: Bum... všechno spadlo... :-)
I pec.

Skvělé... :-)
ST
07.12.2014 - 12:01
Lilith: Křehké duši ST
07.12.2014 - 11:56
krizekkk: Death is good .
07.12.2014 - 11:47
krizekkk: Total error.
07.12.2014 - 10:49
Květka Š.: To je fakt paráda...ST...:-)
07.12.2014 - 10:44
zenge: pa 100r :Vím, ale hodilo se mi to do rýmu
takže češtino sorry;-) nebo šuldign?
DÍKY
07.12.2014 - 10:38
Lota: .
umím se podívat
smrti do očí
ale přeci jen žebrám
v tom žití nelehkém
Smrti má, aspoň chvilku ještě
nech mě žít
.
07.12.2014 - 10:35
pa100r: Sice mi »nebesami« skoro vypíchlo oči a utrhlo uši, ale stejně za tento komplet Stoprocentně čeST!
07.12.2014 - 10:27
básněnka: smrt je asi lehká, kdo ví, snad nebe nad vrbami?
07.12.2014 - 10:23
Magica: Tahle se mi moc líbí. ST
07.12.2014 - 10:16
07.12.2014 - 09:19
vavaoko: Mám jen ST
07.12.2014 - 07:08
divoženka1: ST co duši nezabije to jí posílí
to se jí to žije voní lilií
přepít se nedá
je to nezbeda
06.12.2014 - 22:59
HANKA: Super..ST*:-)
06.12.2014 - 22:29
HANKA: ST..
06.12.2014 - 20:57
Lota: .
když se tak zamyslím
pak STačí mně taky klik na Libres
kde bych se dočetla víc pravdy
než u zengeho ???
.
(*__*)
06.12.2014 - 20:21
básněnka: mně vyhovuje klik na Libres:-)
05.12.2014 - 10:20
la loba: st tklivě
05.12.2014 - 09:46
Kapka: Hhhhodně hézkýýý! ST
A další ST za:
Je dnes naše štěstí
větší než těch z chatrčí?
O co víc je pustá step,
nežli džungle velkoměst?
05.12.2014 - 08:11
J.F.Julián: st+melancholii podléhám denně...
1 ... 512|513|514|515|516|517|518|519|520 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku