zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.12.2014 - 13:11
|
07.12.2014 - 12:01
Lilith: Křehké duši ST
|
07.12.2014 - 11:56
krizekkk: Death is good .
|
07.12.2014 - 11:47
krizekkk: Total error.
|
07.12.2014 - 10:49
Květka Š.: To je fakt paráda...ST...:-)
|
07.12.2014 - 10:44
|
07.12.2014 - 10:38
Lota: .
umím se podívat smrti do očí ale přeci jen žebrám v tom žití nelehkém Smrti má, aspoň chvilku ještě nech mě žít . |
07.12.2014 - 10:35
pa100r: Sice mi »nebesami« skoro vypíchlo oči a utrhlo uši, ale stejně za tento komplet Stoprocentně čeST!
|
07.12.2014 - 10:27
básněnka: smrt je asi lehká, kdo ví, snad nebe nad vrbami?
|
07.12.2014 - 10:23
Magica: Tahle se mi moc líbí. ST
|
07.12.2014 - 10:16
vavaoko: ST
|
07.12.2014 - 09:19
vavaoko: Mám jen ST
|
07.12.2014 - 07:08
divoženka1: ST co duši nezabije to jí posílí
to se jí to žije voní lilií přepít se nedá je to nezbeda |
06.12.2014 - 22:59
HANKA: Super..ST*:-)
|
06.12.2014 - 22:29
HANKA: ST..
|
06.12.2014 - 20:57
Lota: .
když se tak zamyslím pak STačí mně taky klik na Libres kde bych se dočetla víc pravdy než u zengeho ??? . (*__*) |
06.12.2014 - 20:21
básněnka: mně vyhovuje klik na Libres:-)
|
05.12.2014 - 10:20
la loba: st tklivě
|
05.12.2014 - 09:46
Kapka: Hhhhodně hézkýýý! ST
A další ST za: Je dnes naše štěstí větší než těch z chatrčí? O co víc je pustá step, nežli džungle velkoměst? |
05.12.2014 - 08:11
J.F.Julián: st+melancholii podléhám denně...
|


