M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.12.2018 - 19:51
Kajuta: Sestra je posedlá cvičením všeho druhu - box, cyklistika, běh, jóga taky.
Moc hezky se mi četlo. :) ST |
10.12.2018 - 19:48
Lilith: Moc fajn :-)
ST |
10.12.2018 - 19:24
M.A.Rek: j.m.: Děkuju.
|
10.12.2018 - 19:19
j.m.: Skvěle zpracované.
|
10.12.2018 - 19:03
M.A.Rek: enigman: Děkuju za návštěvu, myslím že nejsem.
|
10.12.2018 - 19:00
enigman: hlavní je že nejsi nelida...
|
10.12.2018 - 18:58
enigman: občas si zadumám u vřídla ve Varech...
|
10.12.2018 - 17:05
M.A.Rek: byron: Děkuju, souhlasím.
|
10.12.2018 - 16:58
byron: Souznění, vnímání...každý podle svého!
ST |
10.12.2018 - 14:06
M.A.Rek: Gándhí: Jen si ulev, a děkuju.
|
10.12.2018 - 14:05
M.A.Rek: enigman: Tak, tak, děkuju.
|
10.12.2018 - 14:02
enigman: s láskou...
|
10.12.2018 - 13:49
Gándhí: úlevné ST (že to není o té nechvalně známé STřele ;) )
|
10.12.2018 - 08:10
M.A.Rek: Kapka: ...a desítky dalších. Děkuji.
|
10.12.2018 - 07:41
Kapka: ... a ještě pozdrav slunci
ST |
09.12.2018 - 19:45
M.A.Rek: Kajuta: Děkuji za milé zabloudění v čase zpět. :O)
|
09.12.2018 - 19:36
Kajuta: ST...
|
08.12.2018 - 19:51
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, však z Tebe to chrlení jde o moc líp.
|
08.12.2018 - 19:45
Lilith: Palec nahoru a ST* k tomu
|
08.12.2018 - 19:35
M.A.Rek: Lilith: To je miléééé, děkuju. :O)
|


