M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.12.2018 - 10:24
|
11.12.2018 - 22:49
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
11.12.2018 - 22:48
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
11.12.2018 - 22:47
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
11.12.2018 - 19:52
Psavec: Jo, ST.
|
11.12.2018 - 15:39
Květka Š.: ST
|
11.12.2018 - 15:33
Květka Š.: ST...moc pěkné...
|
11.12.2018 - 10:58
M.A.Rek: matousekKkrejca: Gándhí: Děkuju moc.
|
11.12.2018 - 10:47
matousekKkrejca: Jsem rád, že jsem to přečetl... ST
|
11.12.2018 - 10:34
Gándhí: óm a ST*
|
10.12.2018 - 22:23
M.A.Rek: Milena: Co píšu, tak už jo. :O) Dříve to prý bylo běžné - první a druhé spaní s časem bdění mezi tím. Když to tak člověk příjme, z nočních démonů se stanou múzy.
|
10.12.2018 - 22:19
M.A.Rek: valerie: Pořád se máme všichni co učit, co objevovat. Děkuju a držím palce při samasesebou.
|
10.12.2018 - 21:36
valerie: Potěšila mě ta báseň, jógu teprve začínám objevovat, ale mám ráda ty pocity, to zklidnění, souznění, tady a teď, lásku a těší mě být chvíli jen sama se sebou, neuměla jsem to ST
|
10.12.2018 - 21:35
Milena: Jen doufam, že bez stresu...
|
10.12.2018 - 21:31
M.A.Rek: Milena: Děkuju, já si ho užívám kolem třetí ráno...
|
10.12.2018 - 21:30
M.A.Rek: Emma Wallace: Milena: Děkuju.
|
10.12.2018 - 21:28
Milena: Ja v tech Varech o vikendu byla...:,) ST
|
10.12.2018 - 21:15
Milena: Buh ve vsech... krásné vnímání...ST
|
10.12.2018 - 21:05
Emma Wallace: ST ;-)
|
10.12.2018 - 20:04
M.A.Rek: Lilith: Kajuta: Děkuju, to mne od obou moc těší. Namasté - Bůh i ve Vás.
|


