M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.12.2018 - 16:28
Psavec: Taky blbnu s vnoučaty, ST.
|
02.12.2018 - 16:12
Květka Š.: ST...
|
02.12.2018 - 16:08
Květka Š.: :-)...ST
|
02.12.2018 - 14:18
byron: Tomuhle barevnému dílku dávám ST.
|
01.12.2018 - 08:48
M.A.Rek: valerie: Jééé, děkujůůů.
|
01.12.2018 - 08:36
valerie: Takovej děda je k nezaplacení, fakt když jsem četla myslela jsem na pohádky, na vánoce, na dárky, na dětSTví
|
30.11.2018 - 22:37
|
30.11.2018 - 20:07
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju.
|
30.11.2018 - 20:06
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
30.11.2018 - 20:05
M.A.Rek: enigman: Děkuju (ani kostky, ani kosokostky).
|
30.11.2018 - 19:57
|
30.11.2018 - 19:46
Psavec: Paráda, ST.
|
30.11.2018 - 18:58
Psavec: Toť otázka, ST.
|
30.11.2018 - 17:56
M.A.Rek: byron: Kapka: ttragelaf: vavaoko: Děkuju, budu si rád hrát o sto sedm.
|
30.11.2018 - 17:45
byron: Kdo si hraje, nezlobí:-)....jen tak dál:-).
ST |
30.11.2018 - 11:05
ttragelaf: je štěstím pro dědečky a babičky
že vnoučata nejsou jejich děti a naopak ... ale vůbec nevím, jestli to tak cítí ST |
30.11.2018 - 09:13
Kapka: Prima. Všichni šťastní v těchto chvilkách, ST
|
30.11.2018 - 08:26
vavaoko: Jen si hraj, dědku. Také si rád hrávám.
ST |
29.11.2018 - 00:26
enigman: já myslel že hráli kostky...
|
28.11.2018 - 20:00
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju.
|


