M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.09.2019 - 18:52
Lilith: Paráda a ST
|
03.09.2019 - 17:17
byron: Budu se opakovat, ale opět parádní počtení...
ST |
03.09.2019 - 08:11
vavaoko: ST
|
03.09.2019 - 08:09
vavaoko: ST
|
03.09.2019 - 00:05
M.A.Rek: byron: Elisabeth.S: Kajuta: Lilith: Psavec: René Vulkán: Ringo: Tamara J: vavaoko: Díky Vám všem a Ringovi a Renému obzvlášť za skvělé smeče.
|
03.09.2019 - 00:02
M.A.Rek: Lilith: Kajuta: byron: Děkuju. Lil, doufám, že Tě poznám, až pojedu kolem kolem.
|
03.09.2019 - 00:00
M.A.Rek: Elisabeth.S: Děkuju. :O)
|
03.09.2019 - 00:00
M.A.Rek: vavaoko: Tamara J: Lilith: Květka Š.: Kajuta: Elisabeth.S: byron: Děkuji Vám všem. Elisabeth, spojení "radosti bolesti" mne nutká k přemýšlení, asi navštívím ďolíček. Díky.
|
02.09.2019 - 22:42
matousekKkrejca: ST... měli by si ho Rusáci dát na to jejich velvyslanectví
|
02.09.2019 - 21:25
Elisabeth.S: ST, skvěle napsané!
|
02.09.2019 - 20:32
Ringo: Také nic nedodávám.
|
02.09.2019 - 20:22
byron: ...k tomu není co dodat!
ST |
02.09.2019 - 20:16
Lilith: ST *
|
02.09.2019 - 19:07
Psavec: Parádička, ST-
|
02.09.2019 - 17:10
byron: Parádní počtení...:-).
ST |
02.09.2019 - 15:00
Elisabeth.S: Bezva ST!
|
02.09.2019 - 12:53
Tamara J: ST
|
02.09.2019 - 12:52
Tamara J: ST
|
02.09.2019 - 08:12
vavaoko: ST
|
01.09.2019 - 20:38
byron: Každý básník sní o rozletu...:-).
ST |


