M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.09.2019 - 20:06
Lilith: ST
|
01.09.2019 - 20:05
Kajuta: ST
|
01.09.2019 - 18:32
Elisabeth.S: Láska je radoST i starost však
tady ve verších Tvých libě to slůvko zní;-) |
01.09.2019 - 17:43
Ringo: Marku, určitě je lepší, když se tolik věnuješ téhle dvanáctce než třeba Gambrinusu. A neboj, všechny kousky jsem ti neznetvořil. :-)
Opilá cháska táhne ulicí pražskou jasně, z baru dou Blbě zakopla reakce dost naštvaná kost není celá Pivo moc pění první nadávka padne pijanů klení Když partner chrápe a vy “ticho” šeptáte jste též bláhoví Teď zvrací v mlází rum, fernet, kmínka, režná křoví zaprasí Pěkná rotyka vykrad, zapálil chatu hodně vadný je Pes to jen hraje vrčí a svůj chrup cení lidi rád maje |
01.09.2019 - 16:43
|
01.09.2019 - 00:56
Elisabeth.S: Na hranách skal
též ráda přemítám o radoSTech bolesti utrpení jež život pro mne přichystal. |
31.08.2019 - 19:51
Kajuta: ST :)
|
31.08.2019 - 19:41
Lilith: Taky se ráda cyklotoulám ;-)
ST* paráda! |
31.08.2019 - 19:38
Lilith: Moc hezký
ST |
31.08.2019 - 17:03
Květka Š.: ST...PĚKNÝ
|
31.08.2019 - 16:31
|
31.08.2019 - 09:44
M.A.Rek: Ringo: Neboj, jsem na jiné ptákoviny. Nicméně, už ta skutečnost, že mne tam taková ptákovina vždy napadne, mne nutí k přemýšlení.
|
31.08.2019 - 08:17
vavaoko: Líbí - ST
|
31.08.2019 - 00:18
Ringo: Jsem skálopevně přesvědčen, že nepoletíš. To by byla ptákovina... ;-)
|
30.08.2019 - 22:57
M.A.Rek: René Vulkán: Lilith: Květka Š.: Kajuta: Díky Vám. No, vidět tisíce balonků v pivu v oroseném poháru proti odpolednímu slunci, se suchým jazykem a vyprahlým hrdlem zchlazeným tou zlatavou balonkovou nádherou, to je snad romantické... ;O)
|
30.08.2019 - 22:36
René Vulkán: přijde mi to jako romantika 19. stol.
to neříkám jako posměch |
30.08.2019 - 17:42
Květka Š.: **ST**
|
30.08.2019 - 17:04
byron: "Kolmo" se sice nepřesunuju, ale svou milovanou Sázavu a Doubravku mám obšlápnuté více, nežli málo...:-).
Tobě ST! |
30.08.2019 - 14:50
M.A.Rek: vavaoko: Ringo: drsnosrstej kokršpaněl: Děkuju, opravdu mám ta místa rád, a opravdu mne řeka přitahuje. Mnohá místa jsem projel a až ve starých mapách jsem hledal, kde jsem vlastně byl, některá jsou utajená (např. slibová mohyla), některá jsem si pojmenoval sám (Studená je např. cesta, kdy i v parnech je chládek a v zimě ztuhnou klouby než sjedu k Vltavě, Kočičárna říkám výspě Brnek, kde je, či bylo, soukromé ZOO kočkovitých šelem). Je stále co objevovat, i se, Ringo, čím kochat. Toto dílko má vlastně pokračování - "Mezi nebem a řekou" zavěsím v sobotu...
|
30.08.2019 - 11:48
Ringo: Ty jsi trochu podobný kochák (ne Kohák) jako pan doktor z Vesnicky, jenom víc orientovaný na slapky... (úsmev komentátorského génia)
|


