M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.09.2020 - 20:41
Paulmatthiole: Podívej, Marku - nabízím ti jednoduché řešení: založ si svůj literární web a ukaž, jak se správně vede. Nastav si tam svá pravidla a svoji formu... svobody :-)
Jasně, že diskuse nikdy nikam nevede. Proto mě diskuse přestávají bavit - přejdeme tedy k blokování autorů s opačnými názory? Ano? Mám to udělat? :-) |
19.09.2020 - 20:38
M.A.Rek: divoženka1: Pohoda je jen to, co sem sami přinášíme. Není jí zde málo, ale snad to bude ještě lepší.
|
19.09.2020 - 20:35
divoženka1: Pohoda co tu byla se někam vytratila :-(
|
18.09.2020 - 20:03
Kajuta: hezky jsem se mezi těmi znaménky vyblbnul. :)
prima. :) |
17.09.2020 - 21:16
Lilith: Tak tahle cvičebnice češtiny se mi líbí, moc fajn napsáno ;-))
|
15.09.2020 - 21:39
M.A.Rek: Květka Š.: René Vulkán: ttragelaf: vavaoko: Díky všem za zastavení i doplnění.
|
15.09.2020 - 21:37
M.A.Rek: Kajuta: Díky, to jsem potěšen. ;o)
|
15.09.2020 - 21:37
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
15.09.2020 - 21:36
M.A.Rek: j.m.: Díky i za pochopení.
|
15.09.2020 - 21:35
M.A.Rek: ttragelaf: Pěkný a příhodný citát, děkuju.
|
15.09.2020 - 21:34
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Verena: divoženka1: Milé dámy, děkuju za zastaveníčko s Podprůměrným. ;o)
|
15.09.2020 - 21:24
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. ;o)
|
15.09.2020 - 17:38
Kajuta: krásné verše psané na řeku :)
|
14.09.2020 - 16:55
Květka Š.: ...st...
|
14.09.2020 - 16:19
|
14.09.2020 - 09:12
vavaoko: Tak jo.
ST |
14.09.2020 - 02:09
ttragelaf: tam kdys´ dívka ženci džbán a košík s jídlem
nesla za posledním klasem říkaly i věty v oněch časech tečkám pojďte usedněte si k nám poklesneme hlasem |
10.09.2020 - 20:20
j.m.: Paní Češtyna by taky mohla být.Ani bych se toho nevšiml.Ten jazik jsem ale pochopil.A to je asi důležitější,pochopit a rozumět.Jinak to zůstanou jen navoněná,ale prázdná slova.:)
|
10.09.2020 - 15:53
Květka Š.: Moc dobrý...:-)...st...
|
10.09.2020 - 11:53
Kajuta: Dlouho jsem se tak nezasmál, děkuju. :)
|


