M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
20.09.2020 - 21:21
Hazentla: drsnosrstej kokršpaněl:
Píp... :)
20.09.2020 - 21:19
drsnosrstej kokršpaněl: Paulmatthiole: aha, já myslel, že jsi naše upřímné dobračisko s velkým srdcem :)

Ale o chuti zavírat server tu snad kromě Tebe nikdo ani nepípl... je možné, že jsem někde něco přehlédl...
20.09.2020 - 21:08
Paulmatthiole: drsnosrstej kokršpaněl: To já ne, Františku, jen jsem vzal za svůj názor některých lidí odtud z netu :-D
20.09.2020 - 21:06
drsnosrstej kokršpaněl: Paulmatthiole: no, ty jsi mi dobrák... ouplnej anděl ;)
20.09.2020 - 20:56
Paulmatthiole: drsnosrstej kokršpaněl: No, proč, Františku... třeba proto, aby se lidé odtud mohli více věnovat potřebným, což kvůli jalovým debatám na internetu (všimni si, že už jsem přestal psát o literárním webu) v plné míře nemohou :-)
20.09.2020 - 20:51
drsnosrstej kokršpaněl: Paulmatthiole: A to by mne zajímalo, proč zavřít?
20.09.2020 - 20:29
Lilith: Hazentla: Mě nevytočíš. ;-) Slušně jsem tě poprosila, abys toho nechala. Tak klid ju ;-) Dobrou noc ;-)
20.09.2020 - 20:25
Hazentla: Lilith:
Lilith, to, jak si vymýšlíš a ohýbáš skutečnost podle svého, to si tady kdo chce, dohledá.
Nebudu tady tedy přitakávat tvým výmyslům.
20.09.2020 - 20:23
Paulmatthiole: j.m.: Neboj se, ono to tvůrce webu přestane bavit :-)))
20.09.2020 - 20:21
Lilith: Hazentla: Haz, nech už toho, prosím. Obviňuješ mě ze lží a já už s tebou nic řešit nechci... pochop to. Já si s tím nezačala... tak prosím klid a zůstaňme pouze u děl a komentů ano! Už o ničem debadit nehodlám ani v budoucnu. Jen komentit díla. Nic jiného. To se snad smí! Máš to dle přání veřejně.
Hezký večer všem :-)
20.09.2020 - 20:21
j.m.: Nerad bych se někoho dotknul,ale občas si tu připadám,jak na pískovišti malých dětí,kteří se tahají o lopatičku.
Je dobré si uvědomit,že poezie,byť pro většinu z nás krásná záležitost,není středem vesmíru,takže trochu odstupu by vůbec nabylo od věci.
Určitě je vhodné,pokud objevím chybu a vadí mi to,na to upozornit ve vzkazu,ne veřejně.Je to,nebo přesněji,byla to součást taktu a slušnosti.
Záleží jen na nás,jaké si zde vytvoříme klima.Myslím si,že není třeba,si sem tahat zápach nevraživosti z venku,i přes to,že jsme tím všichni hodně
načichli.Co tu u některých autorů postrádám je schopnost sebekontroly a tolerance,ale člověk se vyvíjí a může se stále zlepšovat, jak v jazyce tak v kultivaci ducha.
Závěrem bych chtěl ještě poděkovat všem tvůrcům tohoto technicky perfektné zvládnutého webu za to,že nám otvírají prostor,kde se můžeme poplácat
po ramenou a pak si krásně virtuálně vjet do vlasů a užít si to.
Mam vás rád lidi,ale zbytečně mě neserte.Ta báseň je skvělá…plác,plác,plác.
20.09.2020 - 20:15
Hazentla: Lilith:
Lilith, už zase lžeš. Napsaly jsme si nějaké vzkazy, ale nevyřešily jsme v nich naprosto nic.
Pokud nebereš osočování jako řešení čehokoli.
Raději piš příště veřejně.
20.09.2020 - 20:11
Lilith: Mch. problém lhaní a nelhaní jsme si s Haz vyřešily ve vzkazech... a koho to zajímá žejo? hihi ;-) Kdyby oponovala, lže... hihi ;-))) A pro jiné: Jsem fakt v klidu.
A tímto končím veškeré debaty pod tímto dílem i jinými.
Plně souhlasím s Markem... věnujme se jen psaní a komentování, které se týká konkrétního díla... ;-)
Hezký zbytek podivné neděle :-)
Lil
20.09.2020 - 20:03
M.A.Rek: René Vulkán: Díky za odlehčení, jsi brouček.
20.09.2020 - 19:59
Hazentla: Paulmatthiole:
Já jsem pro.
20.09.2020 - 19:49
Paulmatthiole: M.A.Rek: Já mám lepší nápad - zavřít to tady :-)
20.09.2020 - 19:46
Lilith: M.A.Rek: Stopro souhlasím. ;-)
20.09.2020 - 19:40
M.A.Rek: ttragelaf: Tara: René Vulkán: Psavec: Paulmatthiole: Lilith: Kajuta: Hazentla: drsnosrstej kokršpaněl: divoženka1: Vážení, mám návrh. Vraťme se opět k nedělní chvilce poezie a ukončeme i tuto diskuzi, která též nemá řešení. Jediné, na čem jsme se asi všichni shodli, je všichni chceme psát, a že máme rádi svůj jazyk. Tak se do toho pojďme pustit.
20.09.2020 - 19:37
Paulmatthiole: ttragelaf: Výjimečně bych souhlasil - až na dodatek, že se sem nemám v úmyslu chodit rvát. Toho jsem si vrchovatě užil na Literu před lety a nějak se mi nechce do podobné žumpy spadnout ještě jednou :-)
20.09.2020 - 19:34
Paulmatthiole: Lilith: O klidu můžeme vést dlouhé debaty, ale, pokud jde o psaní, také bych rád řešil jiné věci, než řeším :-)
1 ... 81|82|83|84|85|86|87|88|89 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku