M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
20.09.2020 - 19:28
Hazentla: Lilith:
Viz - rozhodně jsem nikdy básně nemazala.
;)
Jen aby bylo jasné jakou lež myslím.
20.09.2020 - 19:26
Hazentla: Lilith:
Ale ty jsi před chvílí opravdu lhala.
;)
20.09.2020 - 19:24
drsnosrstej kokršpaněl: Lilith: Ale já Ti ty knížky přeju, chápu tu radost z toho, poklona za ně, je mi to všechno srozumitelné. Ale argument do diskuse to není. Něco jiného by bylo, kdyby to vydal Albatros a mělo to tisíce prodaných kusů - to by pak byl argument: Já jsem profík a můžu vám říkat, jak to máte dělat, protože pak můžete být úspěšní, jak já. Ale tak to není asi u nikoho z nás: ani u těch, kteří si knihu pro radost vydali, ani u těch, kteří se rozhodli do toho neinvestovat.
20.09.2020 - 19:20
Lilith: Paulmatthiole: Jsem klidná pořád... ale někteří lidé jsou prostě neskutečně nenechaví... a já to prostě nechápu... Chci prostě jen psát... To je vše...
20.09.2020 - 19:19
Kajuta: Paulmatthiole:

prosím o nebrání mne do úst, děkuji. :)
20.09.2020 - 19:17
Paulmatthiole: Lilith: Ano, ano, já vím - klidná povaha, Lilith, která bere vše s nadhledem. Zapomínáš dost rychle... v klidu to s Kajutou proberte - kdybych bral věci doslova, nemuseli jste tady být už ani jeden, plus Divoženka jakbysmet.

Jestli je tady někdo klidná povaha, je to moje maličkost. A díky tomu momentálně sklízím bohatou žatvu :-)
20.09.2020 - 19:16
Hazentla: Lilith:
Z čeho tě přesně osočuju?
20.09.2020 - 19:09
Paulmatthiole: Psavec: Jestliže sám o sobě víš, že děláš jisté chyby, proč tady to dílo nepošleš do Konceptů? :-)
Nikde není psáno, že ten, kdo píše s chybami, tady nesmí publikovat svá díla. O tom řeč nebyla a není...
20.09.2020 - 19:08
Lilith: . oblíbená tečka, něco se porouchalo... hihi
20.09.2020 - 19:07
Lilith: drsnosrstej kokršpaněl: Přesně to jsem čekala... prodej = úspěch. Sám musíš vědět, že přes e-shop se knihy poezie dobře neprodávají. Ale co přátelé a známí? A vlastní prodej? To mi dělá největší radost, že si to lidi přečtou a líbí se jim to a přijdou za mnou, kdy vydám další. Fakt se na to ptají. Proto připravuji další.
Od mala jsem si přála vydat knihu a to se mi splnilo... Nejsem žádná chlubilka, ale Haz mě opravdu osočuje nespravedlivě. Tak se jen bráním.
Jo, víš, jsem tolerantní člověk a zamnouřím oko nad nějakou tečkou, i když samozřejmě o ní vím, když mě to dílo opravdu zaujme. Jsem prostě klidná povaha ;-) beru vše s nadhledem. Ale nadávat autorům do chudáčků a jejich dílům říkat vyblitíčka... promiň, ve vší úctě, tohle se fakt nedělá...
20.09.2020 - 19:06
Paulmatthiole: M.A.Rek: "Na straně druhé je i určitá úcta k autorovi. Nemusím s ním souhlasit, nemusí se mi jeho „dílo“ líbit, ale již jen to, že naprostý amatér a samouk vyslyší vnitřní puzení, a na papír či monitor vyvrhne své sdělení, zaslouží určitou úctu."

Marku, nemám nic proti amatérům a samoukům, venkoncem jím, a nejen v této oblasti, budu napořád... my si ale nebudeme rozumět, obávám se. Pokud mně někdo jako samoukovi a amatérovi přijde a řekne, že je něco špatně, je na mně, abych s tím buď něco udělal, nebo se na to vykašlal. Když se na to vykašlu, tak jsou dvě možnosti - buď si mě už nikdo nevšimne v přesvědčení, že jsem ignorant, nebo se mi kvůli opakované chybě vysměje. A nemůže za to on, ale já - tohle nelze obejít...

Při zakládání serveru jsme měli určitou představu - a ta se, zlob se na mě nebo ne - v současné době nenaplňuje, a to zdaleka nejen v oblasti pravopisu nebo typografie. Na serveru je možnost nechat si dílo zkontrolovat, a to už od jeho založení - asehnat lidi, kteří to budou dělat pro server zadarmo, nebylo a zvlášť dnes není nic jednoduchého. A ti lidé sem kvůli tomu chodili a chodí každý den - aby viděli co? Nezájem... Jejich čas má stejnou cenu, jako čas kohokoliv jiného. Nebo nemá? :-)
20.09.2020 - 19:01
René Vulkán: býval jsem pátý
teď jsem desátý
jen jsem někam kouk
už jsem Pytlík - brouk
20.09.2020 - 18:57
drsnosrstej kokršpaněl: Lilith: Ono, vydaná kniha v nějakém půlsamizdatu, kde se víc knih rozdá než prodá opravdu není něco, co by z autora dělalo lepšího. Je to víceméně o tom, že si člověk zaplatí vydání knihy... taková je pravda...

Ale ty píšeš dobře a s pravopisem problémy nemíváš... o to víc nechápu, proč svou práci nad pravopisem a snahu psát co nejlépe nepřenášíš na jiné a je Ti jedno, když někdo napíše básničku s trojlístkem hrubek a stejně mu dáš ST... Spíš mi to od Tebe přijde takový vzdor kvůli vzdoru... s Tvou pečlivostí se ten názor "ST za cokoliv" přece slučovat nemůže... ?
20.09.2020 - 18:55
Lilith: Hazentla: Stojím. Stojím si za svými díly.
20.09.2020 - 18:52
Hazentla: Lilith:
To je věc každého autora.
Lhaní ostatně taky. Hlavně, že si za tím stojíš...:))))
20.09.2020 - 18:50
Lilith: Hazentla: Jednu báseň. Ale ne vícekrát všechno dílo... ale tohle tu opravdu řešit nebudeme. Konec debaty. Tečka. ;-)))
Mluvím pravdu a ty to víš.
20.09.2020 - 18:50
Hazentla: Lilith:
Jasně, teď když jsme zjistily, jak si vymýšlíš, tak toho necháme...:)
20.09.2020 - 18:49
Lilith: M.A.Rek: Omlouvám se moc, že toto musím psát pod tým dílem. Už dost. A Haz má snad taky rozum, abychom s těmito debatami už skončily. Nikam to nevede...
Tobě hezký večer ;-)
Lil
20.09.2020 - 18:48
Hazentla: Lilith:
Nikdy jsi nemazala svou báseň? Ani tu o slepicích, viď?
20.09.2020 - 18:47
Lilith: Hazentla: Aha, proto mi naběhneš vždy po pár vteřinách ke každému mnou vloženému dílu, ale nic nemůžeš najít... hihi ;-))
1 ... 82|83|84|85|86|87|88|89|90 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku