valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.05.2020 - 09:30
valerie: No vždyť já život miluju, ve dne i v noci, děkuji všem, s láskou;-)
|
02.05.2020 - 08:58
valerie: Stolenheart: hezky, po takovej době, zapomněla jsem na ní, dík
|
01.05.2020 - 00:01
Stolenheart: Zaslouženej supertip....velmi povedené dílko...moc se mi líbí :)
|
30.04.2020 - 22:34
Kapka: Radosti není nikdy dost, ráda jsem k tvé básni zvaný host :-)
|
30.04.2020 - 22:23
Psavec: Hezká.
|
30.04.2020 - 11:56
Ringo: I já u tebe zretelne vidím,
zes nepsala ve stavu depkoidním. ;-) |
30.04.2020 - 11:10
divoženka1: A tak se človék probudí
A už to je radost |
30.04.2020 - 11:09
M.A.Rek: Tak se mi, Valerie, líbíš. Musela to být krásná noc, když radost přímo vyzařuješ. Přeji Ti, i ostatním dámám zde v modrém, vše nejlepší v tento sváteční den. ;o)
|
28.04.2020 - 04:41
Kapka: Ten pocit znám, a ráda ho mám...
Na bezstarostné dětství, jo, ještě vzpomínám :-) Rozumím, ST. |
28.04.2020 - 04:33
Kapka: Pěkně jsi to napsala.
Já jen - brzké ráno, zpívaj ptáci, krásně je, zdá se mi, že snad se vrací (bez proroků) naděje... |
28.04.2020 - 04:20
Kapka: Přeji brzy žádné slzy, ať ti láska rozzáří jen úsměvy ve tváři :-)
|
12.04.2020 - 13:05
valerie: Gándhí: bezva, jsem ráda že to tak vnímáš, je mi fajn, ale....díky moc
|
12.04.2020 - 13:03
Gándhí: Tím autonezcenzurovaným úlevným finišem dostala poetická katarze grády ;)
|
11.04.2020 - 23:15
Tara: valerie: jsem ráda, že se rozvinula diskuse, a celkem o něčem!!
|
11.04.2020 - 21:37
valerie: Dota Slunská: no tak jasně tak proč nebýt dítětem tak trochu pořád;-) děkuji
|
11.04.2020 - 21:36
valerie: Lilith: přesně tak, je mi fajn;-) díky
|
11.04.2020 - 21:35
valerie: matousekKkrejca: to jsem ráda, díky
|
11.04.2020 - 21:35
valerie: M.A.Rek: buď v klídku, to jen chvilka taková;-) ale být dítětem je fajn
|
11.04.2020 - 21:33
valerie: Psavec: vřelé dík:-)
|
11.04.2020 - 21:33
valerie: divoženka1: děkuji, a přesně tak, navíc dětský pohled na život prostě miluju
|


