valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.10.2018 - 02:10
Špáďa: Super grafika!!! nutno dodat ku všem pozitivům, co zde již zazněla.
Kaligrafie obrysu básně mi připomíná sochu, co shlíží z velké výše na Rio de Janeiro. Náhoda?, ptám se. |
02.10.2018 - 17:52
Kajuta: ST a mrkavok :)
|
02.10.2018 - 17:52
Kapka: ST
|
02.10.2018 - 16:58
Květka Š.: :-)...ST
|
02.10.2018 - 15:44
Psavec: Dám ST.
|
01.10.2018 - 21:10
Kampa1234: Krásné vyznání, jistě k šílenSTví ho dohání:-)
|
01.10.2018 - 18:36
Lilith: ;-)
ST |
01.10.2018 - 17:47
byron: No pane...až mi padla čelist, jak to jiskří...:-)).
Je fajn si to užívat...ST. |
01.10.2018 - 15:29
|
01.10.2018 - 10:31
Milena: Moc pěkné, Valinko. ST
|
01.10.2018 - 04:27
Kapka: Mám toSTejně. Pěkně jsi zachytila.
|
30.09.2018 - 20:52
|
30.09.2018 - 18:50
Lilith: Krásně rozhoupané dílko :-)
ST* |
30.09.2018 - 16:35
René Vulkán: jo
|
29.09.2018 - 20:28
Kampa1234: V moři života;-)
|
29.09.2018 - 12:22
libour: S tvych veršů jsem mořskou nemoc nedostal....ST ...:-) mrk...
|
29.09.2018 - 05:44
ttragelaf: Vln osm potopí pouze,
vln osm přeskočí. Vln osm vesele bije do prsou, do očí. Vln osm nemá zlé moci, vln osm laškuje jen. Vln osm nemůže zmoci, devátá vezme tě v plen! Viktor Dyk |
28.09.2018 - 23:22
byron: Prohoupal jsem se ...
ST |
25.09.2018 - 16:43
Psavec: Hezká, ST.
|
25.09.2018 - 15:24
Milena: Smuténkové ST
|


