Díla : komentovaná » kategorie : Básně

Věnováno Ludmile Ondruškové
» 14.04.2013
» autor: druid
» komentářů: 4(3)
» tipů: 8
» 15.04.2013
» autor: blue
» komentářů: 3(3)
» tipů: 9
Tahle anotace mne jednoho dne připraví o rozum. Co pořád psát, k uvedené básni ? Báseň je když . . .nepotřebuje žádnou anotaci, protože ji říká sama. Druhý příspěvek je zase limerick k obveselení.
» 15.04.2013
» autor: Jan Maren
» komentářů: 3(3)
» tipů: 7
...
» 15.04.2013
» autor: zzlatý
» komentářů: 3(3)
» tipů: 10
» 15.04.2013
» autor: Lukáš Uhlíř
» komentářů: 5(3)
» tipů: 2
» 16.04.2013
» autor: petrr
» komentářů: 4(3)
» tipů: 8
z něžností...
» 17.04.2013
» autor: radek oslov
» komentářů: 3(3)
» tipů: 6
náladovka :-)
» 18.04.2013
» autor: Tomáš Přidal
» komentářů: 3(3)
» tipů: 4
Nesnědený oběd.
» 20.04.2013
» autor: PierRe Vesper
» komentářů: 3(3)
» tipů: 8
Doba se mění...
» 21.04.2013
» autor: Tomáš Přidal
» komentářů: 3(3)
» tipů: 5
Báseň... o lidech. :)
» 21.04.2013
» autorka: nikaroov
» komentářů: 3(3)
» tipů: 9
white
» 22.04.2013
» autor: PierRe Vesper
» komentářů: 3(3)
» tipů: 10
:-)
» 22.04.2013
» autor: JarekBrnoCz
» komentářů: 3(3)
» tipů: 2
» 22.04.2013
» autor: Razzall
» komentářů: 3(3)
» tipů: 5
Raduj se tedy, mládenče, v mladosti své, a nechť tě obveseluje srdce tvé ve dnech mladosti tvé, a choď po cestách srdce svého a podlé žádostí očí svých, než věz, že tě s tím se vším přivede Bůh na soud. (Kazatel, 10, 9) Nu s tím soudem jsem docela spokojen. Mám na libresu dost básnířek, které si rády čtou mé básně, co bych si přál víc ? Sorry mužové, ale čtu si a domnívám se, že lépe rozumím ženám, než mužům, i když jich mám pár oblíbenýcch. Ostatně to říká báseň sama, za níž jako obvykle následuje limerick.
» 23.04.2013
» autor: Jan Maren
» komentářů: 3(3)
» tipů: 7
» 23.04.2013
» autor: Lukáš Uhlíř
» komentářů: 3(3)
» tipů: 4
» 23.04.2013
» autorka: Chiquitat
» komentářů: 3(3)
» tipů: 9
Ne tak plnohodnotná báseň, jako spíš ořez z povedenějších děl. Ale je mi líto to jen tak zahodit. Takže menší B-Side:)
» 27.04.2013
» autor: Isquieasuus
» komentářů: 3(3)
» tipů: 6
Krásné úterý přeji - a příjemnou četbu. ;-)
» 30.04.2013
» autor: Tomáš Přidal
» komentářů: 3(3)
» tipů: 6
» 30.04.2013
» autor: Michal
» komentářů: 4(3)
» tipů: 4

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku