|
...
» 22.02.2013 » autor: honnnzik » komentářů: 3(3) » tipů: 4 |
|
Snad někdy..
» 23.02.2013 » autor: PierRe Vesper » komentářů: 3(3) » tipů: 5 |
|
Města zasypal sníh, všude je bílo a ticho. Auta nejezdí, saně kolem nesviští. V očekávání jara přemítám zleva i zprava :)).
» 24.02.2013 » autorka: Lenka pomněnka » komentářů: 6(3) » tipů: 9 |
|
Když stárne svět....
» 25.02.2013 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 7 |
|
Mé drsné básnění před cca pěti lety.
» 25.02.2013 » autor: Jarin Kalin » komentářů: 3(3) » tipů: 1 |
|
********
» 25.02.2013 » autor: jir » komentářů: 3(3) » tipů: 6 |
|
» 25.02.2013 » autorka: Camilla » komentářů: 4(3) » tipů: 6 |
|
Věnováno mé kamarádce, kterou svírají deprese z toho, kde musí žít :)
» 25.02.2013 » autor: dreamrover » komentářů: 3(3) » tipů: 5 |
|
Pro přátelé, lásku protože nikdy není tak špatně dokud jsou tu lidé kteří vás mají rádi..
» 25.02.2013 » autor: Phoeniyx » komentářů: 3(3) » tipů: 5 |
|
pohoda
» 25.02.2013 » autor: tomiho82 » komentářů: 3(3) » tipů: 2 » Básně / Roční období |
|
Smutek ze samoty
» 26.02.2013 » autor: tomiho82 » komentářů: 3(3) » tipů: 4 |
|
Vím, je to velmi laciné...
» 28.02.2013 » autor: Jarin Kalin » komentářů: 4(3) » tipů: 4 |
|
Báseň složená pro Peťana Š.
Peťo, je mi to líto...
» 01.03.2013 » autorka: Rezkaaa » komentářů: 4(3) » tipů: 11 |
|
uklání...
» 02.03.2013 » autor: radek oslov » komentářů: 3(3) » tipů: 13 |
|
» 03.03.2013 » autor: blue » komentářů: 5(3) » tipů: 12 |
|
..................
» 04.03.2013 » autor: James Libustka » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |
|
některé věci nejdou zapomenout
» 11.03.2013 » autor: sawati » komentářů: 3(3) » tipů: 10 |
|
Na čtyři předem zadaná slova : výlevka, kniha, zívání, sousto
» 12.03.2013 » autor: Houda » komentářů: 3(3) » tipů: 8 |


