Dota Slunská» registrace: 23.11.2011 » 126, žena
» vzkaz
» děl: 30 |
Komentáře uživatele :
12.09.2019 - 19:11
„Říkáme láska, ale on je to celý zástup citů, ani je v tom houfu nemůžeme rozeznat."
Karel Čapek |
12.09.2019 - 19:09
A hernajs! ...teda, chci říct: „A fermajks!"
|
12.09.2019 - 19:06
Lahodná...
|
12.09.2019 - 18:29
Je poznat, že tě psaní těší. :)
|
12.09.2019 - 18:27
ve stockholmu ve snack baru
kde však přesně nemám páru natož potom dvě páry že byli šneci na káry |
12.09.2019 - 18:22
To obdivuju.
|
12.09.2019 - 18:21
Sněžka je taky Jäger se šlehačkou...to bych chtěla vidět ty mandaly:D
|
12.09.2019 - 11:55
Anotace doslovně naplněna. Nadupaná!
|
12.09.2019 - 11:54
É...exotická! VT
https://www.youtube.com/watch?v=dQPVUd4qmKc |
12.09.2019 - 11:51
Prahobraní....:)
|
12.09.2019 - 11:50
První polovina je okouzlující!
|
12.09.2019 - 11:49
Napsala jsi to i za mě. Krásně:). Tak zas napřesrok.
|
12.09.2019 - 11:47
Tak dlouho jsem tě nečetla... hezky je mi nad tvými verši.
|
11.09.2019 - 13:22
vykloubené vlasy Medúz...jů
|
11.09.2019 - 12:43
To je čirá krása.
|
11.09.2019 - 12:39
plout si tak Papiňákem...v rozpoložení né tak ňákém
:) |
11.09.2019 - 12:35
za krk...:)
milá věc |
11.09.2019 - 12:31
No toto?! Takhle parádně to vysolit...poklona.
A to závěrečné motto! |
11.09.2019 - 12:29
Tuze pěkná, Slávko.
|
15.08.2019 - 08:42
Jak říká mistr zenge nade mnou. Bez vad.
|


