Dota Slunská

» registrace: 23.11.2011
» 126, žena
» děl: 30
» komentářů: 3363 / 275
Komentáře uživatele :
19.09.2019 - 08:50
utváří se u tváří někdy jů a někdy brr
17.09.2019 - 19:32
Ježišikriste...ale ne, nerouhat se!
:)
17.09.2019 - 19:31
asi...a třeba vůbec ne...:)
17.09.2019 - 19:31
Andělé mají spoustu tváří a konají rozličné skutky. Mně na nich vždycky vadila ta představa peří... Ale jinak se mi líbí, jak jsi to podala.
17.09.2019 - 19:22
právem laj mi...takové uhrančivé spojení drsně znějících tvrdých hlásek práva a zjemnělého laj mi...křehkého přiznání si a odevzdání se
17.09.2019 - 19:19
Každá z verzí je v nějakém bodě in... Ráda tě čtu.
17.09.2019 - 19:17
Věřím, že tak jak ho známe byl odepeřen, a jinak jinde byl dopřán...stesk to nezažene, ale třeba mu dá nový rozměr. Těžko to pochopit...ST
15.09.2019 - 00:43
Láska prochází...plným hrdlem vinné lahve a hned potom žaludkem.
15.09.2019 - 00:41
U tohodle taťky vyhrávají gaťky.
15.09.2019 - 00:39
Vždycky pobavíš. Díky za ty veršošvíky. :-)
15.09.2019 - 00:34
Víčka jsou plátna...filmová i malířská...
15.09.2019 - 00:32
V mnoha ohledech byla podivuhodná a obdivuhodná. Veletip.
15.09.2019 - 00:29
A múzy jsou obojživelné...
15.09.2019 - 00:23
Horké stíny jako šat, který nelze otrhat.
15.09.2019 - 00:10
Možná bydlela v Ječné... Zajímavě uchopené téma. ST
15.09.2019 - 00:02
Připomněla mi Slavnosti sněženek. :)
14.09.2019 - 23:58
Jednou mě zkoušel jistý Monsignor, z čeho že jsou andělé. Z éteru! Možná to byla anděl(ka).
13.09.2019 - 09:56
Vystoupit ze starých bolů nejde vždycky brzy, natož hned, ale jsou tu další středobody, pro které má smysl probádávat tento svět. A dávat tam, kde je vděčně přijímáno.
13.09.2019 - 09:53
Jak květák husté topoly a věže, jak hydry a hvězdy tržnic a kohoutí hřeben vížky, jo a ještě kamenné šachy, co do vzduchu se probolí...tady mě to tuze bavilo
Veletipáč
12.09.2019 - 19:15
Falešníci jsou běda...z jakýchkoli řad.
1 ... 52|53|54|55|56|57|58|59|60 ... 169

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku