René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře uživatele :
19.04.2013 - 00:19
sahá i do remízku ... to i mně přijde nadbytečné
Má to atmosféru, sametovost, čte se výborně. ST |
16.04.2013 - 13:43
Dny kostí
do morku bílých svlečených duší až po uši |
15.04.2013 - 00:48
vtipná
|
15.04.2013 - 00:46
to vůbec není špatný
napadlo mě, a možná je to blbej nápad - místo Už se těšíš na Vánoce dát Jaké budou Vánoce |
13.04.2013 - 21:33
nejvíc se mně líbí od spálených rukou do konce
|
12.04.2013 - 14:48
Srdce, motýlí křídla, dopisy od tebe, chycené v kleci - jsou často používaná slova a spojení.
Myslím si (subjektivně) - tím je třeba šetřit pro případ, že to jinak nejde. Taky si myslím, objektivně :-), že máš potenciál na to, aby místo nich byly supr originální výrazy. |
12.04.2013 - 13:50
E.T.Jane: Mbonitě přijde nejlepší Vyhořel, tobě Hodiny, ještě najdu někoho na Sirény
|
12.04.2013 - 00:42
Mbonita: Pravdivý jsou všechny, jen zbylé dvě jsem skopal já tak, že pravdivé nevypadají
|
11.04.2013 - 16:01
ta první sloka dostane slušný tempo - v rytmu i rýmech a mám trochu dojem, že ten tříveršovej dovětek, didaktickej ji přibrzdí
|
11.04.2013 - 15:57
Ten Gambit, vodkuď voni sou? Hraješ s nima? Hrajou dobře.
|
11.04.2013 - 15:55
kolikrát se mi
mnohá slova zdají ... ...nó ... tak blbá až modré stránky červenají jakoby plná hnoje a mnohdy ... mnohá moje |
11.04.2013 - 15:51
Nejhezčí oči
měla vždycky Nšoči |
11.04.2013 - 15:50
výborná, folk jak víno
|
11.04.2013 - 07:37
všichni tě tu chválí
tak si říkám: nebude z toho pyšnej? kluk mladej? no snad ne |
11.04.2013 - 07:34
jestli je to popis události, tak to nemíváš v noci lehký :-)
|
11.04.2013 - 07:16
až klasické mistrovství
|
11.04.2013 - 07:06
básněnka: Tak na to, to je řešení :-)
|
11.04.2013 - 07:06
sailorr: Je vidět, že to máš pod kontrolou
|
10.04.2013 - 21:58
Hlučná
Déšť zvlhčil ochoz výkřik letí stín z minaretu vypad muezin :-) PS i když si dělám srandu, je tvoje dílko výborné |
07.04.2013 - 21:26
... přinesli mi na tácku
dvanáctou dvanáctku už netvářím se spupně ani mile spíš opile |


