Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
05.01.2012 - 13:35
Ticho z vody číst, snít
a u rybníka sedět do jasné vody hledět čistou vodu pít... ST |
05.01.2012 - 13:31
Vše je v knihách
ST |
05.01.2012 - 13:10
Hezké
|
05.01.2012 - 12:15
Pobavila, pěkně napsaný
|
05.01.2012 - 12:12
Hezké vzpomínání...
|
05.01.2012 - 12:09
Někde květy, jinde sněhuláci... hezké
|
05.01.2012 - 10:36
ST
|
04.01.2012 - 18:33
Pěkný
|
04.01.2012 - 18:29
Máš pravdu...
|
04.01.2012 - 17:38
Aha... :-)
|
04.01.2012 - 14:44
Líbí se mi
|
04.01.2012 - 12:55
...dávno tmou jsi se propadla
nevíme kam snad do říše květů věřím, že jednou tě potkám budeme spolu a už neodejdeš.... |
04.01.2012 - 10:20
ano, tak to je
hezké |
03.01.2012 - 13:39
Nápadité, jako vždy
umíš pokaždé překvapit... ST |
03.01.2012 - 13:35
Pár slov řekne mnoho... ST
|
03.01.2012 - 13:33
Krásné snění...
|
03.01.2012 - 13:32
Ó, líbí se mi, ST
|
03.01.2012 - 13:29
Kouzelné...
|
03.01.2012 - 12:50
Přečteno několikrát, nezbývá než ST*
|
03.01.2012 - 12:45
Je mi líto, jestli se podobně cítíš... Někdy se stmívá, pak zas lépe bývá!
|


