jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
03.04.2017 - 03:41
ST***
|
03.04.2017 - 03:40
ST***
|
03.04.2017 - 03:39
ST***
|
02.04.2017 - 02:46
Pěkné veršování.....ST
|
02.04.2017 - 02:44
Hned jsem pookřála, stačila jenom kytička malá....ST
|
02.04.2017 - 02:40
ST***
|
02.04.2017 - 02:38
Závěr básně úchvatný.......ST
|
02.04.2017 - 02:34
všechno nedopadlo podle naších přání, bohužel.....ST
|
02.04.2017 - 02:32
Houda: dík za milý komentář
|
01.04.2017 - 20:23
Když je smůla, tak holub vyhrává.....ST
|
01.04.2017 - 14:07
ST***
|
01.04.2017 - 14:06
ST***
|
01.04.2017 - 14:04
je to nádhera.....ST
|
01.04.2017 - 14:02
I takové smutné jsou někdy lidské osudy......ST
|
01.04.2017 - 13:58
Za světla dne, v půlnočním čase za apoštolem klidně kráčí apoštol.... to nejsou má slova, to je úryvek z básně od neznámého autora.....ST
|
01.04.2017 - 13:54
Dobře děláš, umíš se poprat se životem.....ST
|
01.04.2017 - 13:50
Bolestné a tiché ST
|
01.04.2017 - 13:49
ST***
|
31.03.2017 - 22:06
Pěkný pohled z okna.....ST
|
31.03.2017 - 04:23
ST***
|


