jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
16.12.2014 - 07:06
neplač, raduj se ze života....ST
|
15.12.2014 - 15:39
ST****
|
15.12.2014 - 11:33
kouzelné čtení....ST
|
15.12.2014 - 03:25
pěkné
|
14.12.2014 - 20:32
*ST
|
14.12.2014 - 20:30
krizekkk: děkuji a zdravím tě
|
12.12.2014 - 21:17
hluboké jako studna, jsou tvá tajemství lásky....ST
|
12.12.2014 - 20:57
básněnka: on se za to určitě styděl, ale nezbývalo mu nic jiného....díky
|
12.12.2014 - 14:40
tady přeskočila jiskra....ST
|
12.12.2014 - 14:38
je to pěkné...ST
|
12.12.2014 - 03:32
Lota: věříš, že i já jsem na to myslela.... je to vlastně poslední projev úcty....děkuji
|
11.12.2014 - 21:25
zajímavé a pěkné rozjímání....ST
|
11.12.2014 - 20:40
CULIKATA: mě nepřestal nikdy dojímat....dík
|
11.12.2014 - 20:39
zenge: a poputujeme spolu Šumavou....díky
|
11.12.2014 - 18:36
je pěkná, líbí se mi....ST
|
11.12.2014 - 18:35
moc pěkné....ST
|
11.12.2014 - 15:50
to je dobře, že nemáš strach....ST
|
11.12.2014 - 15:48
čilá babička...ST
|
11.12.2014 - 15:45
říká se, že srdce si poručit nedá.....ST
|
11.12.2014 - 13:06
pěkné a vystižné....ST
|


