jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
11.12.2014 - 13:03
divoženka1: já jsem ho jako dítě nesmírně litovala a tobě dík za komentář
|
11.12.2014 - 12:30
obaleč jabloňový: díky za přečtení
|
11.12.2014 - 12:29
Lilith: vážím si tvých komentářů ....díky
|
09.12.2014 - 17:09
je pěkná Tomáši....ST
|
09.12.2014 - 06:51
úžasná fantazie.....ST
|
09.12.2014 - 05:20
líbí se mi ST
|
08.12.2014 - 20:37
kapr patří k vánocům....ST
|
08.12.2014 - 19:17
pramice a rybaření, pro rybáře pohlazení...ST
|
08.12.2014 - 13:38
ST***
|
08.12.2014 - 13:37
ST*
|
08.12.2014 - 07:23
to se navzájem nevylučuje...ST
|
08.12.2014 - 07:22
to máš pravdu...ST
|
06.12.2014 - 19:25
ST***
|
06.12.2014 - 10:01
nejhezčí v roce jsou vždy vánoce...ST
|
06.12.2014 - 10:00
taky u nás byli, byli roztomilí...ST
|
06.12.2014 - 09:58
líbí se mi....ST
|
05.12.2014 - 10:25
pěkné...ST
|
05.12.2014 - 10:24
krásně zrýmované...ST
|
05.12.2014 - 05:52
ST***
|
04.12.2014 - 20:41
nelituj ničeho....ST
|


