jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
11.12.2014 - 13:03
divoženka1: já jsem ho jako dítě nesmírně litovala a tobě dík za komentář
11.12.2014 - 12:30
obaleč jabloňový: díky za přečtení
11.12.2014 - 12:29
Lilith: vážím si tvých komentářů ....díky
09.12.2014 - 17:09
je pěkná Tomáši....ST
09.12.2014 - 06:51
úžasná fantazie.....ST
09.12.2014 - 05:20
líbí se mi ST
08.12.2014 - 20:37
kapr patří k vánocům....ST
08.12.2014 - 19:17
pramice a rybaření, pro rybáře pohlazení...ST
08.12.2014 - 13:38
ST***
08.12.2014 - 13:37
ST*
08.12.2014 - 07:23
to se navzájem nevylučuje...ST
08.12.2014 - 07:22
to máš pravdu...ST
06.12.2014 - 19:25
ST***
06.12.2014 - 10:01
nejhezčí v roce jsou vždy vánoce...ST
06.12.2014 - 10:00
taky u nás byli, byli roztomilí...ST
06.12.2014 - 09:58
líbí se mi....ST
05.12.2014 - 10:25
pěkné...ST
05.12.2014 - 10:24
krásně zrýmované...ST
05.12.2014 - 05:52
ST***
04.12.2014 - 20:41
nelituj ničeho....ST
1 ... 140|141|142|143|144|145|146|147|148 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku