jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
22.11.2014 - 11:09
Krásně jsi to napsala, už brzy je budeme opět slavit....ST
|
22.11.2014 - 11:06
já jsem si myslela, že celý život protančím....byl to krutý omyl......T
|
22.11.2014 - 11:03
je to pravda, každé roční období má své kouzlo.....ST
|
21.11.2014 - 12:18
velice pěkný komentář jsi napsal, děkuji ti a mohu říci, že můj zdravotní stav se lepší
|
20.11.2014 - 18:18
stříbrný petrolej....kouzelná slova ....ST
|
20.11.2014 - 18:13
přirovnání ke svíčce, která jednou dohoří je hluboce pravdivé....ST
|
20.11.2014 - 18:04
moc se mi líbí....ST
|
20.11.2014 - 18:00
v písmenkách zní melodie.....já tu hudbu vnímám z tvých veršů
|
19.11.2014 - 22:50
carodejka: velikou radost jsi mi udělala i tobě přeju mnoho radosti .....ať se ti všechny jizvy zahojí
|
16.11.2014 - 12:54
pro lásku je možné všechno....ST
|
16.11.2014 - 12:48
také mám slabost pro hrníčky...ST
|
15.11.2014 - 19:01
bohužel pravdivá....ST
|
14.11.2014 - 09:34
u vás musí být moc hezky...ST
|
14.11.2014 - 07:56
ST za matku podzimu
|
14.11.2014 - 06:25
také znám takovou studánku....ST
|
14.11.2014 - 06:23
milá básnička....ST
|
12.11.2014 - 17:51
pěkná, líbí se mi....ST
|
12.11.2014 - 11:46
líbí se mi moc....ST
|
11.11.2014 - 07:55
pohodová...po ránu potěší...ST
|
11.11.2014 - 07:54
více slov už není třeba...na vyznání to stačí...ST
|


