jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
04.12.2014 - 14:58
krásné čtení....nádherně umíš vyprávět.....ST
|
04.12.2014 - 14:56
přeju ti to setkání s vílou.....ST
|
04.12.2014 - 10:26
pohladila, potěšila...ST
|
03.12.2014 - 20:40
po čase se bolest zmírní, ale musíš bojovat a najít si dobré přátele....ST
|
03.12.2014 - 09:36
dlaně dovedou vyjádřit lásku a něhu...ST***
|
03.12.2014 - 09:33
ty své čtenáře nikdy nezklameš...paráda a ST
|
03.12.2014 - 09:28
je tolik opuštěných žen...jen se rozhlédnout kolem sebe.....ST
|
02.12.2014 - 17:00
ST***
|
01.12.2014 - 11:59
život je i o zklamání, ale přijde jiný a bude po smutku....ST
|
27.11.2014 - 07:30
to nemá chybu....ST
|
27.11.2014 - 04:58
jednou ten baječný den přijde.....ST
|
27.11.2014 - 04:56
láska se opět vrátí......ST
|
26.11.2014 - 10:22
veselé ST***
|
24.11.2014 - 13:03
já si toho nesmírně vážím, díky za přátelství
|
22.11.2014 - 20:34
mě také káva dovede naladit a navodit atmosféru ráje....ST
|
22.11.2014 - 17:56
hezky jsi to napsal....ST
|
22.11.2014 - 17:27
máš pravdu a lidé si to neuvědomují ....ST
|
22.11.2014 - 17:19
asi bych použila zapalovač, to je větší jistota....ST
|
22.11.2014 - 17:14
hřejivé vyznání...ST
|
22.11.2014 - 11:12
ta slova zní jako konejšivá hudba....ST
|


