jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
28.10.2016 - 00:35
Ty nešťastné schody.....ST
|
28.10.2016 - 00:31
ST***
|
28.10.2016 - 00:29
ST***
|
28.10.2016 - 00:27
ST***
|
28.10.2016 - 00:24
ST***
|
28.10.2016 - 00:18
Velice aktualní téma, výborně napsané.....ST
|
28.10.2016 - 00:10
Jsem z vesnice a vím, jakou bolest prožívala celá rodina sedláka, když museli nechat utratit koně....ST
|
28.10.2016 - 00:07
Mně je žabáka líto....ST
|
26.10.2016 - 23:30
jc senior: Promluvil jsi mi z duše. Já mám někdy špatné svědomí, že jsem mohla pro ně udělat víc.
|
25.10.2016 - 22:06
ST***
|
25.10.2016 - 22:03
ST***
|
25.10.2016 - 22:01
pěkné a ze srdce.....ST
|
25.10.2016 - 22:00
Nádherné verše......ST
|
25.10.2016 - 12:51
Dokud máš rodinu, je dobře. Bojuj a nevzdávej to....ST
|
25.10.2016 - 11:32
úhor činů stačil zaorat.....ST
|
24.10.2016 - 15:02
ST***
|
24.10.2016 - 08:51
To je opravdu krásná báseň......ST
|
24.10.2016 - 08:47
pokorou ořezaný.......ST
|
24.10.2016 - 08:43
René Vulkán: Děkuji, zní to od tebe rytmmický lépe ale ponecháme obě.
|
24.10.2016 - 08:39
René Vulkán: Děkuji za návštěvu
|


