jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
23.10.2016 - 19:43
Nemysli na hroby, máš šikovného vnoučka, který má dědečka rád....ST
|
23.10.2016 - 17:10
Pokusný králík, to mi něco připomíná.......ST
|
23.10.2016 - 14:48
Jak je vidět, pomohlo to.....ST
|
23.10.2016 - 11:18
Mé dětství ulítané...krásné dětství.....St
|
22.10.2016 - 20:23
ST***
|
22.10.2016 - 09:50
ST
|
22.10.2016 - 09:21
ST za tanec květů jabloní
|
21.10.2016 - 21:06
Zítra se vzbudím vedle sebe....dokonalé.....ST***
|
21.10.2016 - 18:47
Psavec:děkuji, že se líbí
|
21.10.2016 - 18:45
Psavec: děkuji moc
|
21.10.2016 - 17:43
krizekkk: děkuji, že jsi četl
|
21.10.2016 - 14:30
Pochvala vnoučkovi, obdivují jeho nápady. Skvělé a zasloužené ST*****
|
21.10.2016 - 14:01
Tomáš: Moc děkuji, ty mě chápeš nejlépe
|
21.10.2016 - 05:01
ST***
|
20.10.2016 - 21:25
Zřejmě se to týka Jana Masaryka ......ST
|
20.10.2016 - 21:23
krásné verše....ST
|
20.10.2016 - 19:29
Věř, znám více případu, kdy se úplně uzdravili....ST
|
20.10.2016 - 19:26
pěkné čtení ST
|
19.10.2016 - 22:18
Teď už nám bude dobře u kamen.....ST***
|
19.10.2016 - 22:04
Tamara J:děkuji ti moc a mám slzy v očích, jaký milý komentář jsi napsala
|


