jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
17.10.2016 - 19:30
ST***
|
17.10.2016 - 18:20
krizekkk:díky
|
17.10.2016 - 14:28
To je dobře, že léčba zabrala....ST
|
17.10.2016 - 11:21
To je pěkné popsání lásky.....ST***
|
17.10.2016 - 09:43
ST***
|
16.10.2016 - 22:54
tiché ST
|
16.10.2016 - 18:35
Všechny jsou pěkné, ale mě se líbí laň....ST***
|
16.10.2016 - 12:06
Co dodat? ST je málo, tak přidáme hvězdičky*****
|
16.10.2016 - 11:02
ST***
|
16.10.2016 - 10:28
Tara: děkuji, já si zapíšu tebe do srdce
|
16.10.2016 - 07:42
ttragelaf: díky za přečtení
|
16.10.2016 - 07:36
ttragelaf: Tolik radostí jsi mi dnes připravil. Nemyslím si o sobě, že jsem tak dobrá. Spíše s obavou svá díla zveřejňují a obávám se komentářů. Tobě mnoho díků a hezkou neděli.
|
16.10.2016 - 07:30
ttragelaf: veliká pocta.....díky
|
16.10.2016 - 07:28
ttragelaf: díky
|
16.10.2016 - 04:05
A víš, že se mi líbí? ST***
|
15.10.2016 - 22:57
možná bude lepší ta trvalá....ST
|
15.10.2016 - 21:25
Tomáš: děkuji a mám radost, že jsi opět mezi námi
|
15.10.2016 - 18:56
plamínkový srdce do stromu lásky.....ST
|
15.10.2016 - 18:54
voňavá baletka, něžná.....ST
|
15.10.2016 - 18:45
Lilith: Děkuji i za milý komentář
|


