jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
02.11.2016 - 06:56
Ctím svátek zemřelých. Je to hluboko v srdci zakořeněné. V těchto dnech se neubráním stesku, že už se mi nikdo z mých drahých nevrátí......ST
02.11.2016 - 06:43
kasparoza: tvůj komentář, rozjasnil mou tvář....díky
02.11.2016 - 06:40
Stonožky nemusím, ale báseň se mi líbí....ST
02.11.2016 - 06:32
Určitě se toho vyznání dočkáš......ST
02.11.2016 - 06:22
šťasten, kdo poznal, že moh mít rád....i já to pokládám za velké štěstí.....ST
01.11.2016 - 18:25
enigman: díky, těší mě že jsi četl
01.11.2016 - 18:23
enigman: je to asi pravda.....dík
01.11.2016 - 18:20
enigman: určitě i na něj dojde...,díky
01.11.2016 - 10:37
ttragelaf: díky za přečtení a komentář
01.11.2016 - 05:26
tiché ST
01.11.2016 - 05:24
Vyhoď je i ze svého myšlení.....ST
01.11.2016 - 05:22
tak zřetelné a čisté jako je život....ST
31.10.2016 - 21:40
Někdy to čekání trvá hodně dlouho.....ST
31.10.2016 - 21:38
Moudré verše....ST
31.10.2016 - 21:36
S ženou by se mělo zacházet jako s květinou......ST
31.10.2016 - 21:34
Veru: děkuji, myslím si, že těch pár slov stačí
31.10.2016 - 20:34
Dobře ses rozhodla......ST
31.10.2016 - 20:29
Jsi vzácný člověk se srdcem plným lásky......ST
31.10.2016 - 20:20
Tomáš:velice děkuji za milý komentář
31.10.2016 - 13:56
Pověsit na hřebík...závěr je hřejivý jako ta kočka....ST
1 ... 72|73|74|75|76|77|78|79|80 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku