jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
04.11.2016 - 07:40
ST***
|
04.11.2016 - 07:40
ST***
|
04.11.2016 - 07:38
ST****
|
03.11.2016 - 23:28
enigman: děkuji, potěšil jsi mě.
|
03.11.2016 - 23:24
ST***
|
03.11.2016 - 23:06
enigman: Děkuji mnohokrát
|
03.11.2016 - 16:05
Na život mysli a na lásku.......ST
|
03.11.2016 - 10:09
Tak dobré jitro přátelé.....ST
|
03.11.2016 - 09:26
Bojím se, že nikdo nemá zájem nás bránit.....ST
|
03.11.2016 - 09:20
jc senior: Díky, komentář mně potěšil
|
02.11.2016 - 22:03
ST***
|
02.11.2016 - 20:03
Psavec: Opravdu umím odpouštět. Kdybych to neudělala tak bych trápila sebe.....díky
|
02.11.2016 - 20:00
Philogyny: souhlasím s Tebou, hlavně nesmutnit....díky
|
02.11.2016 - 15:22
ST***
|
02.11.2016 - 09:38
pěkné....ST
|
02.11.2016 - 07:28
Na velryby je kouzelná podívaná a bezešvé moře to doladí......ST***
|
02.11.2016 - 07:09
ST***
|
02.11.2016 - 07:05
Pěkně zveršované.....ST
|
02.11.2016 - 07:01
ST***
|
02.11.2016 - 06:59
k zamyšlení.....ST
|


