jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
19.10.2016 - 19:28
líbí se mi velice...ST
|
19.10.2016 - 17:29
Emma Wallace: děkujiza přečtení
|
19.10.2016 - 15:11
Nejsi sama, dá to na chvíli zapomenout....ST
|
19.10.2016 - 15:09
Za mlhu březí.....ST****
|
19.10.2016 - 15:07
zajímavé počtení....ST
|
19.10.2016 - 15:06
ST***
|
18.10.2016 - 20:20
Hudba jako lék......ST
|
18.10.2016 - 20:18
Je to krátka iteligentní pes.....ST
|
18.10.2016 - 20:16
ST***
|
18.10.2016 - 20:08
Za sponu na bibli ST***
|
18.10.2016 - 20:06
Volíš slova, která fascinují.....ST:-)))
|
18.10.2016 - 18:55
ttragelaf: Děkuji Ti, Tvůj komentář je velmi vlídný
|
18.10.2016 - 18:54
Tomáš: Děkuji za vzpomínání, potěšila mě Tvá návštěva na Libresu
|
18.10.2016 - 16:51
ttragelaf: děkuji moc, ale bohužel nepřipsaly se mi 2 body od tebe a 1bod od Špádi
|
18.10.2016 - 14:18
pa100r: Díky za milý komentář
|
18.10.2016 - 11:20
vavaoko: děkuji za přečtení
|
18.10.2016 - 07:05
Špáďa: děkuji, že jsi četl a za komentář
|
18.10.2016 - 00:59
Tara: Milá Taro, to už bych těžko hledala slova, ale i cestů domů.....díky
|
18.10.2016 - 00:54
Ringo: Děti jsou květy života, tak proč jich nemít plnou zahradu.
|
18.10.2016 - 00:53
Kapka:Kapičko, děkuji
|


