jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
16.11.2016 - 08:25
vavaoko:Děkuji
|
16.11.2016 - 07:03
ttragelaf: Díky za komentář
|
15.11.2016 - 19:39
ST***
|
15.11.2016 - 17:08
Houda: díky
|
15.11.2016 - 04:51
ST***
|
13.11.2016 - 22:44
Dobré je to i to mléko co mu teče po bradě....,.ST
|
13.11.2016 - 16:29
Líbí se mi....ST
|
13.11.2016 - 16:28
Za teplo člověka......ST
|
13.11.2016 - 16:27
Jsi výborný básník.....ST
|
13.11.2016 - 10:06
ST***
|
13.11.2016 - 10:06
ST:-)))
|
13.11.2016 - 10:05
ST:-)))
|
13.11.2016 - 10:04
ST:-)))
|
13.11.2016 - 10:03
ST:--)))
|
12.11.2016 - 15:40
Radku, je to pěkné.....ST
|
11.11.2016 - 10:31
Kajuta: Děkuji za porozumění
|
10.11.2016 - 20:51
ST:-)))
|
10.11.2016 - 20:50
ST:-)))
|
10.11.2016 - 20:47
Volají ptáci ze zbořených věží...ST
|
10.11.2016 - 20:44
Rivendell: Děkuji za komentář. Mám ráda toulky lesem.
|


