jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
26.11.2016 - 14:01
Emma Wallace: díky za přečtení
|
26.11.2016 - 11:29
René Vulkán: Děkuji za komentář a to i za neznámého básníka. Je to od Tebe nádherné počteníčko. Ještě jednou díky
|
26.11.2016 - 10:32
Voda je živel, zkrotit se nedá.....ST
|
26.11.2016 - 10:27
ST***
|
26.11.2016 - 10:25
To je výzva !!! ST
|
26.11.2016 - 09:22
Spynutí lásky, protože láska neumírá....ST
|
26.11.2016 - 09:18
Měla jsem muže rybáře. Vyřešila jsem to tak, že jsem chodila rybařit s ním.....ST
|
26.11.2016 - 07:56
Jsi dobrý básník...paráda.....ST
|
26.11.2016 - 07:43
Líbí se mi Tvé přání i zpěv.....ST
|
26.11.2016 - 07:40
Vrcholu rozkoše......ST
|
26.11.2016 - 07:37
Omamná vůně z těch květin mě pohladila.....ST
|
26.11.2016 - 06:54
ST***
|
26.11.2016 - 06:52
Bylo to strašné a odporné co se dělo, úcta a soucit se všemi obětmi a Tobě díky za námět.....ST
|
26.11.2016 - 06:46
Má to rytmus, má to spád, prostě rockový vodopád....ST
|
26.11.2016 - 06:33
Nikdy to nevzdávej a zůstaň tu s námi....ST
|
25.11.2016 - 22:50
Psavec: To jsem ráda....díky
|
24.11.2016 - 15:07
Vskutku pěkné rýmy.....ST
|
24.11.2016 - 15:03
Mé vlasy, klasy lánů.....ST:-))))
|
24.11.2016 - 14:58
Nevýslovná krása veršů.....ST***
|
24.11.2016 - 14:55
Ty jsi mě úplně dostal závěrem básně....ST***
|


