jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
07.11.2016 - 12:39
Také vzpomínám na kachlová kamna. To bylo teplo jiné, hřejivé jako pohlazení.....ST
|
07.11.2016 - 12:33
Květka Š.: Květuško, děkuji že jsi četla
|
07.11.2016 - 12:08
kouzelné slovní hrátky.....ST
|
07.11.2016 - 12:06
vracet se do dětství....ST
|
07.11.2016 - 10:37
Philogyny: To je dobře, pokud se Ti podaří utéci.....dík
|
07.11.2016 - 10:35
matousekKkrejca: způsobí trauma po celý život...díky
|
07.11.2016 - 07:36
Kajuta: Je to někdy pro ženy bolestná zkušenost.....díky
|
07.11.2016 - 07:34
ttragelaf: Jsi citlivý člověk, vážím si Tě a děkuji
|
07.11.2016 - 07:32
Ringo: Děkuji, jsem ráda, když se u mě zastavíš a přečteš.
|
07.11.2016 - 00:14
Adramelech: Děkuji
|
07.11.2016 - 00:14
Tara: Děkuji Ti upřímně.
|
06.11.2016 - 19:52
Krásné verše....ST
|
06.11.2016 - 19:51
ST***....pak v teple domova
|
06.11.2016 - 17:21
ST***
|
06.11.2016 - 15:51
Ráno je moudřejší večera....ST***
|
06.11.2016 - 14:44
krizekkk: Díky za přečtení
|
06.11.2016 - 12:57
ST***
|
06.11.2016 - 12:54
ST***
|
06.11.2016 - 12:32
Pěkné ....ST
|
06.11.2016 - 12:28
ST...vlny útes obrábí
|


