jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
24.11.2016 - 14:53
matousekKkrejca: Je to tak jak píšeš, doslova. Bylo mi líto, aby taková báseň zmizela v zapomění.....díky moc a moc
|
24.11.2016 - 06:54
Láska: V tom se vzácně shodujeme.....díky
|
24.11.2016 - 00:28
ttragelaf: Jsem velice potěšena Tvým komentářem. Chci věřit, že udělá radost i ostatním čtenářům...díky
|
23.11.2016 - 23:09
Myslím na Tebe stále. Chápu, že je to bolestné a ty nekonečné noci bez spánku jsou dlouhé. Dej Ti Bůh hodně síly a víru s nadějí. Držím Tě za ruku a říkám "Neboj se a těš se z každé minuty"
|
19.11.2016 - 19:55
J.F.Julián: Díky, potěšilo mě
|
19.11.2016 - 18:18
Nikam se nechystej. I když vím, že máš bolesti, zůstaň tu s námi co nejdéle. Každého z nás to čeká.....ST
|
19.11.2016 - 18:14
ST za opojení
|
19.11.2016 - 18:03
Adramelech: Je to tak. Zbytečně zmařené životy...díky
|
19.11.2016 - 18:02
Emma Wallace: Takové to bývalo, hořké zakončení....dík
|
19.11.2016 - 18:01
Dota Slunská: Děkuji za milý komentář
|
19.11.2016 - 12:37
Lásku si zasloužíš.....ST
|
19.11.2016 - 11:27
Vždy je to zásah do dětské duše......ST
|
19.11.2016 - 04:40
ST***
|
18.11.2016 - 20:36
Pěkně je to zrýmované......ST
|
18.11.2016 - 20:34
Barvou šedin se zbarvuje vlas....ST
|
18.11.2016 - 20:31
Léto sldit medem....ST
|
18.11.2016 - 20:28
Tak bolestná prosba a modlitba, že pláč mě dusí......ST
|
18.11.2016 - 16:00
Tvé srdce je plné lásky.....ST
|
18.11.2016 - 14:58
Kajuta:Díky, tak to dříve řešili
|
17.11.2016 - 23:18
ST***
|


