M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
18.07.2019 - 23:15
Vyřízni jim jejich „ůr“,
až noční můry bacíš veršem, když na to místo jim vložíš „úz“. to ku prospěchu bude všem. Dělám to tak, a je to ST. |
18.07.2019 - 23:03
ST
|
18.07.2019 - 19:46
Kajuta: Psavec: Děkuju. V telce ale asi byla jen ta v měsíčním prachu... ;O)
|
18.07.2019 - 19:44
valerie: Děkuju, to mne moc těší, jestli Tě to zaujalo a potěšilo. A to prý může "šlápota" potěšit jen chlapy... ;O)
|
18.07.2019 - 19:41
ST
|
18.07.2019 - 19:38
Uf, Valerie, toto mi nedělej. Kdo to má vydržet? To je tak sugeSTivní, že Tě až vidím... ;O)
|
18.07.2019 - 19:16
Jsi někde mezi mlčeti zlato a mluviti STříbro. Je úžasný, kolik se Ti toho vejde do osmnácti slůvek.
|
18.07.2019 - 15:33
Gándhí: Květka Š.: Psavec: Díky Vám za zadrnčení.
|
18.07.2019 - 11:55
Ringo: Lilith: byron: Děkuju za návštěvu. Snad Vám byla chvíle s mou šlápotou příjemná. ;O)
|
18.07.2019 - 11:53
Hazentla: Děkuju. No právě. Jedna oslavovaná, druhá zatracovaná. A která je živější? Dnes je svět tak propojen, že jedna by bez té druhé nemohla být. A co je jiných podobných slovíček, jež stejně zní, a něco jiného je z ní. Třeba právo, styk, pravda, svoboda, bobek, panenka, kozička, lež...
|
17.07.2019 - 21:58
Až z toho mám chutě... ST
|
17.07.2019 - 21:54
ST
|
17.07.2019 - 14:08
Psavec: Květka Š.: Děkuju.
|
17.07.2019 - 14:07
byron: Díky.
|
17.07.2019 - 01:48
vavaoko: Ringo: Lilith: Kajuta: byron: Díky Vám za zadrnčení. Ringo, ten přece přijít musel...
|
16.07.2019 - 22:27
ST
|
16.07.2019 - 22:26
Pěkný ST.
|
16.07.2019 - 19:10
Uf! Děkuju, to je moc pěkné. ST
|
16.07.2019 - 19:07
Ach, co jen jsem tu chtěl? Něco napsat? No jo, ale co? Nějak jsem to neSTačil udržet. A cos tu vlastně psal ty?
|
16.07.2019 - 19:05
ST
|


