M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
01.08.2019 - 09:56
vavaoko: Děkuju.
01.08.2019 - 09:55
:O) ST
01.08.2019 - 09:53
Super-Tik-Super-Tip-Super-Tik-Super-Tip-Super-Tik-Super-Tip-Supe
r-Tik-Super-Tip...
01.08.2019 - 09:49
ST
01.08.2019 - 09:48
To jako ve splínu se učit uzlovat? ;O)
31.07.2019 - 09:32
valerie: Ringo: Lilith: Elisabeth.S: byron: Děkuju za pozastavení mezi děckama. Však to taky vzniklo při pozorování jich před hospůdkou. Děcka panáky skákali, fotříci házeli. Valerie, asi bychom byli překvapeni, že vedle ajfónů a ufónů najdou čas i na "retro". Když jsem byl kluk, nejraději jsem si hrál se starým kolovrátkem. Jednou to bylo kormidelní kolo, podruhé volant kamionu, potřetí těžařská věž... Dodnes mi jeho klapot zní v hlavě a je synonymem pro dětství.
31.07.2019 - 08:13
I ty, břízo? ST
31.07.2019 - 00:27
ST
31.07.2019 - 00:26
Jo, jo, voní krásně. A což teprve se vzpomínkou.

Ale STejně nevím, co chtěla Eva Andule... (asi neznám jinou kytičku skrývající dvě dívčí jména)
30.07.2019 - 09:28
ST
30.07.2019 - 09:26
Uf, kdybych to taky neměl, netušil bych o čem píšeš. To nemůže být fantazie... ST
30.07.2019 - 09:21
Jéééé, tak krásně jsem se zasnil... ST
30.07.2019 - 08:41
Elisabeth.S: Tak, tak, a jak málo někdy stačí... Děkuju.
30.07.2019 - 08:39
René Vulkán:
Skoro jako láska
svrab dostane se pod kůži
ale ani ten svrab
neodhalí pod kůží skrytou duši

Děkuju
29.07.2019 - 20:18
Lilith: Děkuju, ale spíš je to smutný než paráda. :O)
29.07.2019 - 20:14
ST
29.07.2019 - 17:26
ST
28.07.2019 - 19:42
Ať si boule, krev ať teče,
ať si oko bolestí tiká,
hlavně že nám pánům
funguje hydraulika.

ST
28.07.2019 - 18:40
Květka Š.: Emma Wallace: Děkuju.
28.07.2019 - 16:40
ST
1 ... 191|192|193|194|195|196|197|198|199 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku