M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
28.07.2019 - 16:39
ST
|
28.07.2019 - 16:38
Jo, ST
|
28.07.2019 - 16:35
ST
|
28.07.2019 - 16:28
STále láska cloumá s námi,
létá bděním, létá snami. |
28.07.2019 - 16:25
ST
|
28.07.2019 - 08:52
Ringo: Psavec: Květka Š.: Kajuta: byron: Děkuju za návštěvu. S přáním nebučet, ani nebečet, ve slabých chvilkách.
|
28.07.2019 - 08:46
Psavec: Květka Š.: Emma Wallace: Sladké, byť trošku ulepené, děkuju.
|
27.07.2019 - 00:12
ST
|
26.07.2019 - 18:05
Valerie, krásný. I ten splav jsem slyšel šumět... ST
|
26.07.2019 - 15:45
ST
|
26.07.2019 - 10:19
Proto mají chlapi rádi cibuli. Mnohé skryje...ST
|
25.07.2019 - 23:34
Lilith: Kajuta: byron: Melounové, sladké, beznásledkové děkuju. :O)
|
25.07.2019 - 23:33
Ringo:
Hygienik kontrolu nezvládá, stopla jej policie vojenská, rybník zabavila armáda, pro cvičení spojenecká. Armádě jeho vody líbí se se sinicí, s rybníka hnědou vodou krásný maskáč tvořící. |
25.07.2019 - 10:00
Ringo:
Na kopečku nad rybníkem, v křovinách u lopuchů, nestihl to nejeden kmán. Vznikl tam nad rybníkem, pro všechny spěchající, do vody prudký tobogan. Díky Ringo, Tvé podmáslí dělá divy. |
25.07.2019 - 00:15
Psavec: Děkuju :O)
|
24.07.2019 - 20:54
ST
|
24.07.2019 - 20:53
Je-li vůl
býka půl pak osvědčenou dietou redukční pro chapy STane se zákrok kastrační |
24.07.2019 - 20:42
ST
|
24.07.2019 - 20:41
HorkoST venku,
horkost v duši. Horkost v Modru Lilith sluší |
24.07.2019 - 20:32
ST
|


