M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
18.11.2019 - 10:25
Jo! Kdo to mohu podepsat? ST
18.11.2019 - 10:20
ST
18.11.2019 - 10:18
Jak díš, asi to máme všichni. Zvlášť, když...
a v zimě
v pět hodin
odpoledne
mi zas ujel vlak...

Občas si říkám, co asi mají v pekle, když v ráji máme démony.

ST
17.11.2019 - 20:16
Jo, to musíš vědít ty, čím se ten devatenáctý liší. Mne docela voní, byť v něm necítím to, co tak rád cítívám ve svém. ST
17.11.2019 - 20:10
Nejdříve jsem četl "oděn je, dá párkům tvář". To už by ale bylo příliš sci-fi... ST
17.11.2019 - 20:07
ST
17.11.2019 - 20:02
byron: Kajuta: Kapka: Lilith: Milena S.: vavaoko: S čůrkem za krkem Vám všem děkuju.
17.11.2019 - 20:00
byron: Kajuta: Kapka: Květka Š.: Lilith: vavaoko: Děkuju moc, i za milé komentáře. :O)
17.11.2019 - 19:59
René Vulkán: Kajuta: byron: vavaoko: Díky moc, i za milé komentáře. :O)
17.11.2019 - 19:57
Lilith: Gándhí: Děkuju moc.
13.11.2019 - 10:31
Na to, že se smýkáš po STruně houslí, jsi vyloudila přepěkný tón, děkuju za počteníčko.
13.11.2019 - 09:55
Ringo: Aj já :O)
12.11.2019 - 23:33
„Dokonalosti není dosaženo tehdy, když už není co přidat, ale tehdy, když už nemůžete nic odebrat."

Antoin de Saint-Exupéry

Tvé verše, nejen ty výše uvedené, jsou dokonalé.
12.11.2019 - 11:30
Sem se ještě vrátím, děkuju. ST
11.11.2019 - 23:36
ST
11.11.2019 - 23:29
PsssssST. :O)
11.11.2019 - 23:27
Roztomilé. Hmm, myslím, že i roSTomilé. :O)
11.11.2019 - 09:35
Ringo: Jo, pominout se můžeš, minout se bez ní snad ne. ;O)
10.11.2019 - 23:50
ST
10.11.2019 - 23:49
ST
1 ... 158|159|160|161|162|163|164|165|166 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku