M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře uživatele :
21.11.2019 - 16:25
Já jsem měl kočičku
v posteli každou chviličku,
ta neskákala z poSTele,
dováděla jak tele...
21.11.2019 - 16:13
Doprkýnkadubového, to mi napadlo ráno při exhumaci sebe sama a při zavazování tkaniček. Jen jsem nepoužil tak pěkná slovíčka. ST
21.11.2019 - 16:06
No jo, to je ta virtuální generace žijící virtuální životy. Ujišťuji Tě, že jsem pro sperma nikdy v bance nebyl. ;O)
21.11.2019 - 12:23
ST, už to vidím podobně.
21.11.2019 - 12:22
ST
20.11.2019 - 23:38
ST
20.11.2019 - 21:07
Květka Š.: Kajuta: Lilith: byron: Děkuju za pozastavení.
20.11.2019 - 20:52
Danny Čtvrtlík: No, nekřepči hip hop před večeří, jestli to tak půjde dál, tak si to taky prožiješ... A děkuju.
20.11.2019 - 20:50
byron: Kajuta: Květka Š.: Lilith: Ringo: ttragelaf: vavaoko: Díky Vám za návštěvu v minulosti. Nebo budoucnosti?
20.11.2019 - 20:42
Z bublifuku života
bubliny splasklé,
a ze žvýkačky lásky
bubliny prasklé...
ST
20.11.2019 - 19:58
Takové (promiň mi, prosím, ten výraz) fantasmagórie se mi moc líbí. ST
20.11.2019 - 19:47
Pohádky jsou pěkné. Tak nějak pěkně umí i končit. ST
19.11.2019 - 13:25
Joj, to by byla smaženice. K po... STěžování si.
19.11.2019 - 13:22
O tomto dílku se dá krásně přemýšlet i snít, děkuju. ST
18.11.2019 - 20:26
Máš pěkně nakročeno ke zrození... ST
18.11.2019 - 15:03
Pozdravuj Ivanku, že může kamarádit i s námi. To je dobrý Tip, ne?
18.11.2019 - 14:58
ST
18.11.2019 - 14:55
ŠťaSTná Magdaléna...
18.11.2019 - 14:52
Tak, tak, modrá zeď taky není k zahození... ST
18.11.2019 - 14:50
Pouhé ST, abych ti nezabloudil do zelí. :O)
1 ... 156|157|158|159|160|161|162|163|164 ... 291

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku