M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře uživatele :
12.03.2020 - 22:26
valerie: Milá Valerie, na všechny díry zapomenout nelze a o mnoha dírách nelze zapomenout snít... ;O)
|
12.03.2020 - 22:23
byron: Kajuta: Kapka: Květka Š.: Lilith: Psavec: Ringo: Tara: valerie: vavaoko: Děkuju za náfštěvu v mé díře a milé komentáře.
|
12.03.2020 - 22:18
Tak krásně poeticky jsem o kuličkách v pytlíku nikdy nepřemýšel... ST
|
12.03.2020 - 22:16
Prozraď, proč se mi zase vybavila Atlantida? ST
|
12.03.2020 - 22:14
Jejda, zimu celou se na ně třesu, a ani jsem nepostřehl, že už po špičkách našlapuje... ST
|
12.03.2020 - 22:12
Ráno pod bečkou
ve zlatém opojení jen do okna vjezd Ach, ty následky... ST |
12.03.2020 - 22:07
Díky za návod, ST.
|
12.03.2020 - 22:03
Souhlasím s Tebou, hýčkejme. ST
|
12.03.2020 - 22:02
ST
|
12.03.2020 - 21:59
Líbí, a oslovilo. ST
|
12.03.2020 - 21:57
Pěkné, úplně cítím ta kolena... ST
|
12.03.2020 - 21:54
ST
|
12.03.2020 - 21:52
To je opravdu smutné. Harmonicky vyjádřit disharmonii - klobouk dolů... ST
|
12.03.2020 - 21:50
Hmmm, ST.
|
12.03.2020 - 21:48
ST
|
12.03.2020 - 21:48
ST
|
11.03.2020 - 15:09
Ženy slehají
v poryvech větru bouře vrány doletí Moc pěkné, jde ti to krásně. ST |
10.03.2020 - 21:27
byron: Kajuta: Kapka: Lilith: Psavec: René Vulkán: Tara: Díky Vám všem za nahlédnutí, komentáře i veršíky.
|
10.03.2020 - 21:25
Kajuta: Lilith: Díky za nahlédnutí i zamyšlení.
|
10.03.2020 - 21:24
Lilith: Děkuju.
|


