labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
02.05.2012 - 07:30
Pravdu máš, těžko se hledá pravda mezi slovy, protože nadité peněženky jsou pro ně důležitější než obyčejný lid... :-((
02.05.2012 - 07:27
Je skvělá a v peklíčku je teplíčko... :-)
02.05.2012 - 07:25
Krásná.!
02.05.2012 - 07:24
... :-))
02.05.2012 - 07:22
Krásně vykreslená česká noc
španělská je pro mě španělská :-)
02.05.2012 - 07:18
... neohraničená dimenze myšlenek...
02.05.2012 - 07:14
Sama neznám lepší televizi... :-)
02.05.2012 - 07:07
Do lesa ve dvou
a lásku v batůžku
Rosu si zobnout
z rozpálených rtů
02.05.2012 - 07:05
Když láska buší do spánků
s oblohou z červánků
Ve dlaních teplo myšlenky třímá
s tebou je lásko, príma
28.04.2012 - 13:24
Jsi skvělá matka skvělé dcery
a jste si vzájemným potěšením
28.04.2012 - 13:23
Vážně i nevážně
hlavně, že se smíchem
na rtech i v duši
28.04.2012 - 11:58
Když myšlenka a štěstí
ruku v ruce jsou
Pak nic neschází...
28.04.2012 - 11:55
Jojo, pobavila stejně, jako tehdy... :-)
28.04.2012 - 11:52
...famózní pane... ST!
28.04.2012 - 11:49
Tak to je moc príma.
27.04.2012 - 17:59
Délka není důležitá, ale obsah a ten je fajn.
27.04.2012 - 17:58
Ten název je nádhernej a báseň samo, že taky!
27.04.2012 - 17:56
Co si ještě pamatuju, tak kuráže máš vážně dost :-))
27.04.2012 - 17:55
Ať jsem četla, jak jsem četla, nikde ta obyčejná slova nevidím... ST!
27.04.2012 - 17:54
Mě se pavouci líbí, ale jen když u mě nebydlí... :-)
1 ... 280|281|282|283|284|285|286|287|288 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku