labuť

» registrace: 23.11.2011
» 57, žena, Česká Třebová
» děl: 65
» komentářů: 7334 / 2346
Komentáře uživatele :
09.05.2012 - 08:22
Dík za rozesmáté ráno... :-))
07.05.2012 - 18:31
Touha a rozbušení srdcí
a láska vás má v moci
ať den je nebo ticho noci
07.05.2012 - 12:47
Pohádkové básnění
úsměvem vždy ocení
malí i ti odrostlejší :-)
07.05.2012 - 08:23
Neverbální komunikace je hodně důležitá a Ty jsi to bravůrně vyjádřil! ST!
07.05.2012 - 08:22
Závěr nese tolik pravdy a reality...
07.05.2012 - 08:15
Působí na mne zcela reálně, jako žitý život v existujícím městě, ve kterém jsem nikdy nebyla a při tom cítím, že jde o Ostravu a jakoby jsi mi před očima vyvolával reálné obrazy jejích zákoutí... s osudy lidí, které po staletí skrývá a opečovává... Báseň mi přijde zvláštně drsná a při tom je plná něhy, nedokážu své pocity tentokrát přesně popsat, ale moc se mi líbí!... Jana
07.05.2012 - 08:04
Tohle je o statečném a poctivém rybáři... myslím, že ho určitě znám...
07.05.2012 - 08:02
Vyznání jako přiznání
přiznání jako vyznání
:-)
07.05.2012 - 07:57
Pivo uvolnilo brány Tvojí duše
a báseň nezní vůbec suše

:-)
07.05.2012 - 07:55
Ač četla jsem v pondělí,
na kráse básně se nic nemění.

:-)
07.05.2012 - 07:54
Příroda umí hodně a dobří lidé také...
06.05.2012 - 14:53
Věřím, že zase najde síly
a dech hruď jeho posílí
06.05.2012 - 14:51
Co všechno v nás
jaro dokáže umotat

:-)
06.05.2012 - 14:50
No jasně, prostě májová... :-)
06.05.2012 - 14:48
Skláním se před Tvou poezií
po čtení vždycky
dobře je mi...
06.05.2012 - 14:46
Někdy se odpouští lehce, jindy naopak těžce... ale když se odpouští je v duši lehčeji...
06.05.2012 - 11:43
jarní pohodovky, procházky a radovánky- o já můžuůůůůů :-)
06.05.2012 - 11:28
Jen jestli není alergická
to by pak byla nepříjemná pecka
:-)
06.05.2012 - 11:27
A bílé nebo červené... :-)
06.05.2012 - 11:25
Neházej flintu do žita, to chce trénink :-))
1 ... 277|278|279|280|281|282|283|284|285 ... 367

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku