Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
28.12.2015 - 16:02
Já snad rozumím...úsměv + ST.
|
28.12.2015 - 11:31
Dobré, jen ve slově vést chybí čárečka T.
|
28.12.2015 - 11:30
ST
|
28.12.2015 - 11:28
Vánoce v dětech...ST
|
27.12.2015 - 19:30
Zlý sen ze sálu plastického chirurga...ST
|
27.12.2015 - 19:27
První veršík drsný je, v akci máš dnes ženy,
nervy nám všem pochodují, nože nabroušeny! ST |
27.12.2015 - 17:22
A já myslela, že tvůj partner má olšový ruce...ST
|
27.12.2015 - 17:20
Nacházím opět osten ježka v kleci, starý pán F.by měl radost...ST
|
27.12.2015 - 17:18
Dobré..T.
|
27.12.2015 - 17:17
Pěkné...ST
|
27.12.2015 - 10:31
Pěkná, proč nepíšeš? ST
|
27.12.2015 - 10:30
Nádherné...ST.
|
27.12.2015 - 10:28
Nádherně poskládaná slova.... ST
|
27.12.2015 - 10:25
Zrcadla za tebe nemohou... ST, dobrá sebereflexe
|
26.12.2015 - 21:28
Opět parádní...ST
|
26.12.2015 - 17:01
Chlapi milují vánocemi provoněnou kuchyni cukrovím..ST
|
26.12.2015 - 16:58
Vtipné...ST
|
26.12.2015 - 16:56
Žena pro tuto zábavu nemívají pochopení...a právem! ST
|
26.12.2015 - 16:54
Rozhodně neskákat! Vydržať! ST
|
26.12.2015 - 10:33
Romantismus jak vyšitý...přitažlivé...ST
|


