Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
30.12.2015 - 17:56
Tedy, co je to za předsilvestrovský smutek? Málem mne tvá báseň rozplakala...krásné...ST
30.12.2015 - 17:52
detektor: Kajuta: pánové, děkuji převelice ...víme své...
30.12.2015 - 08:13
Hlavně se nechtěj léčit! ST
30.12.2015 - 08:11
Já pár křeč/á/ků vlastním...báseň milá...ST
30.12.2015 - 08:10
Taky doufám, taky, taky...ST
30.12.2015 - 08:08
Kouzelná básnička...mám spoustu koček, nyní jim budu více rozumět! ST
30.12.2015 - 08:06
Tento svět kina a pro mne i divadla je úžasný a tvá báseň na ST
29.12.2015 - 17:53
ST
29.12.2015 - 17:53
Pěkné ST
29.12.2015 - 17:51
ST.
29.12.2015 - 10:27
ST
29.12.2015 - 07:57
Romantika jak vyšitá...ST
29.12.2015 - 07:56
To je moc moc pěkné...ST
28.12.2015 - 21:27
Až někdy pojedu vlakem, jistě se ze mne stane závlačka . ST
28.12.2015 - 21:24
Dobré, zvláště Hoši od Bobří řeky mne těší...ST
28.12.2015 - 21:22
Dobré dílko, milovníci klasiky jistě zaplesali /úsměv/ ST
28.12.2015 - 21:16
Vtipné, milé...rozhodně ST!
28.12.2015 - 21:15
Luky, docela dobré. Škoda, že nečleníš své jednotlivé myšlenky třeba velkými písmeny. měl bys to pro nás, čtenáře, přehlednější! ST
28.12.2015 - 20:20
Český krteček prý má teď i paní krtečkovou, povídali v TV...ST
28.12.2015 - 20:19
Jemně něžné a milostné..ST
1 ... 462|463|464|465|466|467|468|469|470 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku