Tara

» registrace: 12.12.2015
» 65, žena, Český Krumlov
» děl: 268
» komentářů: 9540 / 6864
Komentáře uživatele :
26.12.2015 - 10:30
Nechceš napsat učebnici anatomie? /úsměv/ ST. A pěkného sv. Štěpána přeju.
26.12.2015 - 10:29
Skvělá, trefná básnička...ST
26.12.2015 - 10:28
Souhlas s Vavaokem + ST.
26.12.2015 - 07:52
Hezký zbytek Vánoc a úspěšný nový rok přeji...
26.12.2015 - 01:44
Tak Luky, líbí se mi moc první sloka, na dalších bych odstranila některá zbytečná slůvka /přívlastky - trpký, krátkou,vypálená,ohnivým, veškerou, moc na malé ploše, ale je to jen můj názor/T.
26.12.2015 - 01:40
I sedmikrásek plná louka a člověk na vše pouze kouká...ST
26.12.2015 - 01:37
Máš zde pěkné básnické obrazy...ST
26.12.2015 - 01:35
Parádní...ST
26.12.2015 - 01:33
divoženka1: díky...
26.12.2015 - 01:33
divoženka1: děkuju...
26.12.2015 - 01:31
divoženka1: Špáďa: moc děkuju!
26.12.2015 - 01:29
divoženka1: tvá husina mne těší...
26.12.2015 - 01:28
divoženka1: moc dík za zastavení...
25.12.2015 - 18:29
Kotlík jitra lepší než hrnec ledové vody na hlavě...ST
25.12.2015 - 18:20
Psavec: díky moc
25.12.2015 - 15:45
Dost se mi líbí první a pak poslední sloka, klidně bych ostatní vypustila, mělo by to větší odpich..
25.12.2015 - 15:44
Dárky cinklé Čínou...pravdu díš...ST
25.12.2015 - 07:59
Vánoční nostalgie...ST.
25.12.2015 - 07:58
Opravdu vizionářské...klobouček dolů.ST
24.12.2015 - 23:32
Pěkné ST
1 ... 464|465|466|467|468|469|470|471|472 ... 477

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku