Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
26.12.2015 - 10:30
Nechceš napsat učebnici anatomie? /úsměv/ ST. A pěkného sv. Štěpána přeju.
|
26.12.2015 - 10:29
Skvělá, trefná básnička...ST
|
26.12.2015 - 10:28
Souhlas s Vavaokem + ST.
|
26.12.2015 - 07:52
Hezký zbytek Vánoc a úspěšný nový rok přeji...
|
26.12.2015 - 01:44
Tak Luky, líbí se mi moc první sloka, na dalších bych odstranila některá zbytečná slůvka /přívlastky - trpký, krátkou,vypálená,ohnivým, veškerou, moc na malé ploše, ale je to jen můj názor/T.
|
26.12.2015 - 01:40
I sedmikrásek plná louka a člověk na vše pouze kouká...ST
|
26.12.2015 - 01:37
Máš zde pěkné básnické obrazy...ST
|
26.12.2015 - 01:35
Parádní...ST
|
26.12.2015 - 01:33
divoženka1: díky...
|
26.12.2015 - 01:33
divoženka1: děkuju...
|
26.12.2015 - 01:31
divoženka1: Špáďa: moc děkuju!
|
26.12.2015 - 01:29
divoženka1: tvá husina mne těší...
|
26.12.2015 - 01:28
divoženka1: moc dík za zastavení...
|
25.12.2015 - 18:29
Kotlík jitra lepší než hrnec ledové vody na hlavě...ST
|
25.12.2015 - 18:20
Psavec: díky moc
|
25.12.2015 - 15:45
Dost se mi líbí první a pak poslední sloka, klidně bych ostatní vypustila, mělo by to větší odpich..
|
25.12.2015 - 15:44
Dárky cinklé Čínou...pravdu díš...ST
|
25.12.2015 - 07:59
Vánoční nostalgie...ST.
|
25.12.2015 - 07:58
Opravdu vizionářské...klobouček dolů.ST
|
24.12.2015 - 23:32
Pěkné ST
|


